ایجاد بخش موارد دلخواه در اینستاگرام

ایجاد بخش موارد دلخواه در اینستاگرام آنی تل: اینستاگرام سرگرم طراحی قابلیت جدیدی به نام ˮموارد دلخواهˮ (Favorites) است که به کاربران امکان می دهد حسابهایی که مایلند پستهای آنها در فید بیش از سایر پستها نمایش داده شود را انتخاب کنند.به گزارش آنی تل به نقل از ایسنا، قابلیت مشابهی در فیسبوک وجود دارد که به کاربران کنترل بیشتری درباب الگوریتم نیوز فید می دهد. کاربران فیسبوک می توانند حداکثر ۳۰ دوست یا صفحات فیسبوک را انتخاب کنند که نمایش پستهای آنها در نیوز فید نسبت به پستهای دیگر در اولویت قرار می گیرد. هنوز مشخص نیست قابلیت Favorites اینستاگرام تا چه حدی محدودیت خواهد داشت.

این قابلیت در دست طراحی بتازگی از طرف الساندرو پالوتزی، محقق اپلیکیشن شناسایی شده است. برمبنای اسکرین شاتهایی که پالوتزی در توییتر منتشر نموده است، کاربران می توانند در بین حسابهای اینستاگرام که آنها را دنبال می کنند جست و جو کرده و لیست از موارد دلخواه را انتخاب کنند. این لیست می تواند هر زمانی ویرایش شود و کاربران از اینکه به لیست "موارد دلخواه" کاربر دیگری اضافه شده اند، باخبر نخواهند شد.

بر اساس گزارش تِک کرانچ، این توانایی مشابه قابلیت دوستان نزدیک (Close Friends) برای نمایش استوری اینستاگرام است که به کاربران امکان می دهد لیستی از دوستان نزدیک را انتخاب نموده و استوریهای شخصی و خصوصی تر خودو را با آنها به اشتراک گذارند.

منبع:

1400/06/24
20:50:37
5.0 / 5
668
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1401)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات