مدیرعامل شركت مخابرات:

تلفن ثابت در پلدختر برقرار شد، امكان استفاده از شماره های سابق

تلفن ثابت در پلدختر برقرار شد، امكان استفاده از شماره های سابق آنی تل: مدیرعامل شركت مخابرات ایران با اشاره به نصب و راه اندازی مركز كم ظرفیت تلفن در پلدختر، اظهار داشت: امكان برقراری ارتباطات تلفن ثابت در این شهرستان فراهم گردید.


به گزارش آنی تل به نقل از شركت مخابرات ایران، سید مجید صدری تصریح كرد: با بهره برداری از این مركز تلفن كم ظرفیت، ارتباطات تلفن ثابت شهرستان پلدختر به حالت نرمال و پایدار بازگشته و شهروندان می توانند با استفاده از شماره های سابق تلفن ثابت خود، مجدداً ارتباط تلفنی را برقرار و استفاده كنند. وی ادامه داد: علاوه بر نصب و راه اندازی این مركز تلفن، به صورت همزمان و شبانه روزی، آماده سازی مسیر كابلی اتصال این مركز در شهرستان پلدختر توسط تیم فنی و عملیاتی مخابرات انجام شد.

مدیرعامل شركت مخابرات ایران اظهار داشت: با اهتمام شبانه روزی در راه اندازی و پایداری ارتباطات مناطق سیل زده، آماده سازی مراكز تلفن اصلی شهرستان ها و برقراری مجدد زیرساخت های شبكه مخابراتی در تمام مناطق سیل زده به صورت كامل و پایدار در آینده نزدیك صورت خواهد گرفت. به گزارش آنی تل به نقل از مهر، به دنبال وقوع سیل در منطقه پلدختر استان لرستان در اوایل فروردین ماه امسال، تمامی زیرساختهای ارتباطی و مركز تلفن این شهرستان از بین رفت.

1398/01/27
16:32:12
5.0 / 5
4964
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات