همراه اول حامی ویژه سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب

همراه اول حامی ویژه سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب آنی تل: همراه اول بعنوان تنها اپراتور تلفن همراه و حامی ویژه نمایشگاه كتاب در طول برگزاری این رویداد به بازدیدكنندگان خدمات نمایش می كند.به گزارش آنی تل به نقل از مهر و به نقل از اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، اپراتور اول تلفن همراه كشور امسال هم با برگزاری ۳ غرفه در سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران به نمایش خدمات ویژه به بازدیدكنندگان از این نمایشگاه خواهد پرداخت.
همراه اول بعنوان تنها اپراتور حامی نمایشگاه كتاب، در این دوره از رویداد نمایشگاه كتاب در هر سه غرفه محیطی خود خدمات مشتریان، فروش سیم آخرین دستاوردها و سرویس های نوین خودرا در معرض دید بازدیدكنندگان قرار می دهد.
همراه اولی ها جهت استفاده از خدمات این شركت، می توانند به غرفه های شركت ارتباطات سیار ایران در نمایشگاه كتاب، واقع در ورودی شبستان مصلی، روبروی غرفه های دانشگاهی و محوطه حوض آب كه حدود ۱۵۰ مترمربع را به خود اختصاص داده اند، بازگشت كنند.
تنها اپراتور حاضر در نمایشگاه امسال، با افزودن ۴ سایت سیار، علاوه بر توسعه ظرفیت موجود شبكه، اهتمام در پوشش هر چه بهتر فضای نمایشگاهی دارد.
سی و دومین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران با شعار «خواندن توانستن است» از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت ماه در مصلی امام خمینی (ره) انجام می شود.

1398/02/04
13:53:16
5.0 / 5
4507
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات