گلكسی اس ۱۱ با نمایشگری خمیده در ۴ جهت

گلكسی اس ۱۱ با نمایشگری خمیده در ۴ جهت آنی تل: حق امتیاز اختراع موبایلی متعلق به سامسونگ انتشار یافته كه در 4 جهت خمیده است. همین طور دوربین و تمام حسگرها زیر نمایشگر تعبیه شده اند. كارشناسان معتقدند این حق امتیاز به گلكسی اس 11 متعلق می باشد.


به گزارش آنی تل به نقل از گیزموچاینا، سامسونگ مدت ها است كه موبایل هایی با نمایشگرهای خمیده می سازد. اما این نمایشگرها فقط در دو طرف خمیده هستند. درهمین راستا اخیرا حق امتیاز اختراع موبایلی با نمایشگری خمیده در ۴ جهت اخیرا انتشار یافته است. این حق امتیاز در سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی ثبت اما در ۶ ژوئن ۲۰۱۹ انتشار یافته است. در همین راستا خیلی از كارشناسان معتقدند این طرح احتمالاً مربوط به سامسونگ «گلكسی اس ۱۱» است.
سامسونگ قبل از این دو موبایل با نمایشگرهایی كه در دو گوشه خمیده هستند را عرضه نموده است اما این دفعه نمایشگر دستگاه در هر ۴ جهت خمیده است. البته موبایل Honor Magic كه در سال ۲۰۱۶ میلادی ارائه شد نیز نمایشگری با خمیدگی در تمام جهات داشت. اما طراحی آن بطور كامل شبیه حق امتیاز سامسونگ نبود. مهمترین وجه تمایز میان دو طراحی به اندازه لبه های نمایشگر مربوط است. طرح سامسونگ بر خلاف Honor Magic لبه ای بسیار نازك دارد و تمام صفحه را می پوشاند. نكته متمایز دیگر آنكه سامسونگ حسگرها و دوربین سلفی را زیر نمایشگر مخفی كرده است. از آنجائیكه نمایشگر خمیده است بدین سبب دوربین بطور زاویه دار زیر نمایشگر قرار داده شده تا تصویر بطور مخدوش ثبت نشود. علاوه بر آن نشانی از اسكنر اثر انگشت در پشت دستگاه یا كنار نمایشگر دیده نمی گردد. در تصاویر مربوط به این حق امتیاز بنظر می رسد دستگاه ۲ دوربین پشتی و یك دكمه در بخش كناری خود دارد.


منبع:

1398/03/29
14:41:55
5.0 / 5
5161
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات