رئیس سازمان فضایی ایران مطرح كرد:

توسعه بازار كسب وكارهای فناوری فضایی، گردهمایی استارت آپ های فضا

توسعه بازار كسب وكارهای فناوری فضایی، گردهمایی استارت آپ های فضا آنی تل: رئیس سازمان فضایی ایران توسعه بازار كسب وكارهای فناوری فضایی را اولویت جدی این سازمان در سال 98 عنوان نمود و اظهار داشت: گردهمایی استارت آپهای فضایی فرصت مناسبی برای ارائه خدمات این كسب وكارها است.به گزارش آنی تل به نقل از مهر، مرتضی براری در اینستاگرام نوشت: توسعه بازار كسب وكارهای فناوری فضایی یك اولویت جدی است كه با تمام توان و انرژی برای دستیابی به آن تلاش می نماییم و از ظرفیت تمام استان های كشور در این راه بهره خواهیم برد.
وی با اشاره به سفر خود به استان چهارمحال و بختیاری و دیدار با مسئولان این استان افزود: علاوه بر آن، در این سفر شناسایی نیازها و توسعه كسب وكارهای حوزه فضایی در سطح این استان مورد توجه قرار گرفت.
معاون وزیر ارتباطات ابراز امیدواری كرد كه در تمام كشور برمبنای ظرفیت ها و توانمندی های هر استان، با ایجاد كسب و كارها و ارائه خدمات با كیفیت و مطلوب، افزایش اشتغال، مدیریت بهینه منابع و افزایش بهره وری در حوزه های مختلف شكل گیرد.
رئیس سازمان فضایی ایران با اشاره به برگزاری گردهمایی شركت ها و استارت آپ های حوزه فضایی در تاریخ ۱۶ تا ۱۸ تیرماه جاری اظهار داشت: این گردهمایی فرصت مناسبی برای كسب وكارهای حوزه فضایی شمرده می شود تا با شبكه سازی و دریافت نیازهای فناورانه دستگاه های مختلف، بتوانند خدمات خلاقانه ای را ارائه نمایند.
وی اشاره كرد: این مسیر را تا رسیدن به یك نتیجه مطلوب بدون وقفه ادامه خواهیم داد.
به گزارش آنی تل به نقل از مهر، نخستین گردهمایی شركت های دانش بنیان و استارت آپ های حوزه فضایی همراه با نمایشگاه محصولات فضایی و نشست های تبادل فناوری و نوآوری ۱۶ تا ۱۸ تیرماه ۱۳۹۸ با همكاری سازمان فضایی، صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری و پژوهشگاه فضایی ایران در محل مجتمع شكوفایی شركت های دانش بنیان انجام می شود.
همزمان با این گردهمایی، دو كارگاه «فرصت های كسب وكاری ماهواره های مخابراتی» و «فرصت های كسب وكاری در حوزه سنجش از دور» انجام خواهد شد.


منبع:

1398/04/14
14:51:24
5.0 / 5
4773
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات