بازیكنان منتخب كمپ های ایرانسل-لالیگا انتخاب شدند

بازیكنان منتخب كمپ های ایرانسل-لالیگا انتخاب شدند آنی تل: كمپ نهایی ایرانسل-لالیگا برای انتخاب 16 بازیكن برتر دوره های قبلی انجام شد ومربیان و داوران سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، بازیكنان منتخب را مشخص كردند.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، با عنایت به كمپ های برگزار شده قبلی كه با هدف استعدادیابی بازیكنان نوجوان ۱۱ تا ۱۳ سال طی مدت تفاهم نامه همكاری ایرانسل و لالیگا برگزار شده بود، یك تیم متشكل از برترین بازیكنانی كه در ادوار مختلف این كمپ شركت كرده بودند، طی دو نوبت انتخاب شدند.كمپ ویژه برای انتخاب بازیكنان مستعدی كه در كمپ های قبلی استعدادیابی ایرانسل-لالیگا حضور داشتند، بعد از برگزاری پنجمین كمپ استعدادیابی ایرانسل-لالیگا، كار خودرا از ۲ تیرماه شروع كرد و تا ۴ تیرماه ادامه داشت.

در این كمپ علاوه بر مربیان و داوران لالیگا، بازیكنان مطرح تیم ملی فوتبال ایران نظیر علیرضا بیرانوند، شایان مصلح و داریوش شجاعیان نیز حضور داشتند و از روند كار و فعالیت های بازیكنان نوجوان باخبر شدند.

بازیكنان دعوت شده به این دوره برای انتخاب ۱۶ بازیكن نهایی از تمامی استان های كشور بودند كه از میان آنها بازیكنانی از شهرهای «سرباز» استان سیستان و بلوچستان، اصفهان، رضوانشهر، مس سرچشمه، تهران، تالش، مشهد، بابل، جویم، دوگنبدان، میاندوآب، آبادان و تبریز انتخاب شدند. كمپ های ایرانسل-لالیگا در هر دوره از سراسر كشور پذیرای بازیكنان مستعد بود و با هدف ارائه تمامی امكانات به همه بازیكنان مستعد در سراسر كشور، بازیكنانی از «پرشین لیگ» نیز در در دوره های اخیر آن حضور داشتند.

قبل از این، پنج دوره كمپ استعدادیابی با حضور بازیكنان و سفیران استعدادیابی لالیگا نظیر لوئیس گارسیا، ژولیو باپتیستا، گایزكا مندیتا و كریستین كارمبو در كنار تعدادی از بازیكنان حال حاضر و پیشكسوتان تیم ملی و باشگاه های ایران برگزار شده بود و ۴۲۰ نوجوان مستعد، بعد از طی مراحل آموزشی لازم، مدرك حضور در كمپ را دریافت كرده بودند.

كمپ های استعدادیابی ایرانسل-لالیگا در امتداد تفاهم نامه ای بین ایرانسل و سازمان لیگ اسپانیا، لالیگا، با دو هدف فراهم كردن دسترسی مشتركان ایرانسل به محصولات و محتوای ویدیویی باكیفیت و اختصاصی لالیگا و نیز بهبود كیفیت فوتبال در ایران خصوصاً میان نوجوانان انجام می شود. 2121


منبع:

1398/04/15
18:10:44
5.0 / 5
4838
تگهای خبر: كیفیت , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات