وزیر ارتباطات:

تمامی اپراتورهای ارتباطی موظف به ستاندن گواهی كیفیت شدند

تمامی اپراتورهای ارتباطی موظف به ستاندن گواهی كیفیت شدند آنی تل: وزیر ارتباطات به رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دستور داد تا سوژه ستاندن گواهی كیفیت را برای تمامی اپراتورهای ارتباطی الزامی كند.به گزارش آنی تل به نقل از مهر، محمد جواد آذری جهرمی امروز در مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره ملی فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) و جایزه ملی كیفیت در نمایشگاه الكامپ اظهار داشت: كیفیت حق الناس است و سازمانی كه پروسه كیفی درستی نداشته باشد نمی تواند خدمات با كیفیت به مردم عرضه نماید.
وی خطاب به رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اظهار داشت: كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات باید بخشنامه ای را مصوب كند كه تمامی اپراتورهای ارتباطی ارزیابی شوند و با اصلاح فرآیندهای كیفی خدمات این اپراتورها دیگر شاهد پاسخگویی نادرست به مردم از طرف مراكز تماس اپراتورها و نیز ارائه خدمات بی كیفیت نباشیم.
آذری جهرمی اشاره كرد: اپراتورهایی كه گواهی كیفیت نداشته باشند در ارائه خدمات با محدودیت مواجه خواهند شد.
وزیر ارتباطات همین طور از معاونت نوآوری خود خواست كه در ارزیابی های اپراتورهای ارتباطی دقت عمل داشته و در پروسه ارزیابی ها تجدید نظر و اصلاح صورت گیرد.
وی اظهار داشت: ما در جشنواره ملی فاوا، انتخاب برگزیدگان را به فعالان این بخش سپرده ایم و در جشنواره ملی كیفیت نیز این اتفاق باید بیفتد چونكه معتقدیم در عصر اقتصاد دیجیتال توجه به فاكتورهای كیفی حائز اهمیت می باشد.
آذری جهرمی اشاره كرد: افزایش سهم اقتصاد دیجیتال و تولید ملی باید در گروی افزایش كیفیت خدمات و استانداردسازی صورت گیرد و در این زمینه معتقدیم كه اپراتورهای ارائه كننده این خدمات باید گواهی كیفیت داشته باشند.


منبع:

1398/04/29
18:12:08
5.0 / 5
4258
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات