ایرانسل و ساتا تفاهم نامه همكاری امضا كردند

ایرانسل و ساتا تفاهم نامه همكاری امضا كردند به گزارش آنی تل همزمان با دومین روز برگزاری نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ ایرانسل و «سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا)» تفاهم نامه همكاری امضا كردند.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، بامداد امروز ۲۹ تیرماه ۱۳۹۸ تفاهم نامه همكاری با سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) به منظور افزایش ارتباط و همكاریهای اقتصادی، علمی، پژوهشی، آموزشی و خدمات مشاوره ای، اشتراك تجربیات و دانش در زمینه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، بین دكتر بیژن عباسی آرند، مدیرعامل ایرانسل و دكتر ابراهیم محمودزاده، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح (ساتا) به امضا رسید.
با توجه به این تفاهم نامه برنامه ریزی های لازم برای بهره برداری بهینه از توانمندی ها و ظرفیت های طرفین با هدف عرضه خدمات نوین در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همینطور مشاركت در طراحی و اجرای طرح های تجاری مناسب در حوزه های تخصصی در رابطه با ارتباطات و فناوری اطلاعات صورت خواهد گرفت.
ایرانسل در نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ غرفه های جداگانه ای در سالن های ۶، ۸-۹، ۱۸، ۲۷ و ۳۸ و محوطه نمایشگاه را برای عرضه و معرفی خدمات خود، در نظر گرفته است.
نمایشگاه الكامپ ۲۰۱۹ از پنجشنبه ۲۷ تا یكشنبه ۳۰ تیرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، از ساعت ۱۰ بامداد تا ۱۸، پذیرای بازدیدكنندگان است.
۲۱۲۱

1398/05/06
13:16:59
5.0 / 5
4229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات