وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

۲ میلیون پورت سرویس وی دی اس ال در كشور آماده واگذاری است

۲ میلیون پورت سرویس وی دی اس ال در كشور آماده واگذاری است به گزارش آنی تل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: ۲ میلیون پورت سرویس وی. دی. اس. ال در كشور آماده واگذاری است.به گزارش آنی تل به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی ظهر شنبه و در حاشیه سفر به شهرستان های جنوب شرق استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرهای استان تهران به لحاظ تراكم جمعیتی از درصد بالایی برخوردار می باشند، یكی از شهرهای استان تهران جمعیت بیشتری از خیلی از شهرهای كشور دارد.
وی اظهار داشت: گرانی سبب شده تعداد زیادی از كسانی كه در تهران ساكن هستند، در حاشیه تهران و شهرهای اطراف تهران ساكن شوند، البته بعضی از این شهرها مانند شهرهای دشت ورامین قدمت زیادی دارند و جمعیت بومی این شهرها هم زیاد است، در هر صورت توجه به این شهرها همواره مورد توجه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بوده و طرح های ویژه ای در این خصوص داشتیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: امروز هم به دشت ورامین آمدیم، تا از آخرین وضعیت پروژه ها آگاه شویم، سال قبل ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه ارتباطات در منطقه دشت ورامین اختصاص داده شده بود، بحمدالله مناطق شهری مشكل ارتباطی ندارند و به شبكه ملی اطلاعات متصل هستند، بعضی از مناطق پر جمعیت روستایی هم به شبكه ملی اطلاعات مرتبط شدند و وضعیت ارتباطی قابل قبولی دارند.
آذری جهرمی افزود: بعضی از روستاهای كم جمعیت تر در جنوب شرق ورامین باقی مانده است، كه تا آخر سال مرتفع شده و تمام روستاهای بالای ۲۰ خانوار جمعیت در دشت ورامین به شبكه ملی اطلاعات متصل خواهند شد.
وی اظهار داشت: علاوه بر این مركز تجمیع شده سامانه خدمات مخابراتی جنوب شرق استان تهران هم در قرچك افتتاح شد، علاوه بر آن امروز سرویس «وی. دی. اس. ال» با متوسط سرعت ۴ برابر اتصال به شبكه ملی اطلاعات آماده بارگذاری شده و نخستین پورت آن در یكی از روستاهای دشت ورامین به یك خانواده شهید تقدیم كردیم و این سرویس افتتاح شد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: با راه اندازی این سرویس واگذاری ۲ میلیون پورت آماده سرویس های «وی. دی. اس. ال» شروع می شود.


منبع:

1398/05/21
15:32:19
5.0 / 5
4224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات