اسنپ برای حفظ اطلاعات كاربران تماس امن را در سراسر ایران فعال كرد

اسنپ برای حفظ اطلاعات كاربران تماس امن را در سراسر ایران فعال كرد به گزارش آنی تل اسنپ قابلیت پنهان سازی شماره تلفن همراه را به صورت سراسری در ایران فعال كرده است. در حالیكه قبل از این هم این توانایی با نام «تماس امن» در استان های مختلف همچون اصفهان، مازندان، شیراز، قم، قزوین، زنجان، گیلان، همدان، سمنان، یزد و مركزی فعال بود، به گزارش روابط عمومی اسنپ، استقبال مشتركان از این طرح آزمایشی باعث شد تا آنرا به صورت مجانی به كل كشور گسترش دهند.شماره تلفن مهم ترین بخش اطلاعاتی است كه در نتیجه سفر با یك تاكسی اینترنتی در اختیار مسافر یا راننده قرار می گیرد و با استفاده از قابلیت «تماس امن» جلوی هرگونه سواستفاده احتمالی از شماره تلفن گرفته می شود.
زین پس كاربران اسنپ این حق انتخاب را دارند كه با ارسال عدد ۲۰۰ به ۱۰۰۰۵۵۰ قابلیت پنهان سازی شماره تلفن را برای خود فعال كنند و با ارسال ۲۰۱ به ۱۰۰۰۵۵۰ باردیگر آنرا غیرفعال سازند.
در حال حاضر اسنپ تنها تاكسی اینترنتی ایران است كه این توانایی را به صورت كاملا مجانی در اختیار كاربرانش قرار داده است. همینطور اسنپ در اجرای این طرح شرایط رانندگان ناشنوای خویش را هم در نظر گرفته است. به صورت معمول رانندگان ناشنوا از راه ارسال پیامك با مسافر تماس برقرار می كنند. این نحوه ارتباط با فعال شدن قابلیت تماس امن می تواند مختل شود. اسنپ برای تسهیل فعالیت رانندگان ناشنوا تمهیداتی در نظر گرفته است. رانندگان ناشنوایی كه خویش را به دفتر اسنپ در شهرشان معرفی كنند در لیست سفید قرار می گیرند و تماس امن برای سفرهای آنها غیرفعال می شود.

برای آزمایش این سرویس به شكل زیر عمل كنید:
· فارغ از اینكه در كدام شهر هستید، از شماره موبایلی كه در اسنپ با آن حساب كاربری دارید كد ۲۰۰ را به ۱۰۰۰۵۵۰ ارسال كنید.
· اطمینان حاصل كنید كه پیامكی جهت تایید فعال سازی سرویس برایتان ارسال شود. در صورتیكه زبان برنامه اسنپ شما فارسی است، این پیام باید به فارسی و در غیر اینصورت به انگلیسی برای شما ارسال شود.
· حال از همان حسابی كه با شماره موبایل آن مبادرت به ارسال پیامك كردید، یك سفر درخواست دهید. بعد از قبول درخواست، باید شماره راننده و شما برای یكدیگر پنهان سازی شده باشد و شماره واسط (۰۹۰۱۰۰۰۹۰۰۱) را ببینید. در واقع در صورتیكه راننده هم با شما تماس گرفت، شما بایستی باردیگر شماره پنهان شده را ببینید و تماس از شماره واقعی راننده برقرار نشود.

1398/06/28
20:34:51
5.0 / 5
4348
تگهای خبر: اطلاعات , اینترنت , پیام , تلفن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات