شفاف سازی ۱۹۸ میلیارد ریال پیش پرداخت های تسویه نشده ایرانسل به باشگاه استقلال

شفاف سازی ۱۹۸ میلیارد ریال پیش پرداخت های تسویه نشده ایرانسل به باشگاه استقلال آنی تل: بعد از انتشار خبرهایی درباره مسائل مالی بین ایرانسل و باشگاه استقلال، ایرانسل اطلاعیه ای را در این زمینه منتشر نمود.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، متن كامل این بیانیه به شرح زیر است: «پیرو اخبار انتشار یافته درباب تعیین تكلیف مسائل مالی فی درخلال ایرانسل و باشگاه استقلال، لازم به شفاف سازی است كه ایرانسل تا اختتام مرداد ماه، مبلغ ۱۹۸میلیارد ریال پیش پرداخت تسویه نشده به باشگاه استقلال داشته و هیچ گونه بدهی به باشگاه استقلال ندارد.
تاكنون در دوره های مختلف، پیش پرداخت هایی به باشگاه استقلال داده شده تا مشكلات این تیم برطرف شود. در آخرین نوبت، در تاریخ ۲۲ خردادماه سال جاری، ایرانسل ۱۰۰ میلیارد ریال به این باشگاه پرداخت كرده است. از مجموع پرداخت های ایرانسل به این باشگاه، هنوز ۱۹۸میلیارد ریال مستهلك نشده است.
باشگاه استقلال از محل درآمد سامانه هواداری ۳۰۳۰، پیش پرداخت های دریافتی خود از ایرانسل را تسویه و مستهلك می كند كه از مجموع پیش پرداخت ها هم اكنون ۱۹۸ میلیارد ریال باقی مانده است. با عنایت به مصاحبه های مدیران باشگاه استقلال مقابل اسپانسری ایرانسل، متأسفانه درآمدهای سامانه هواداری باشگاه استقلال رو به كاهش است.
همچنین لازم به تاكید است كه حساب های مالی فی درخلال با باشگاه استقلال كاملاً شفاف بوده و به صورت دوره ای برای باشگاه و مقام عالی وزارت ورزش وجوانان ارسال می شود و همچون گذشته آمادگی هرگونه بررسی مشترك بر روی جزئیات آن وجود دارد.»
۲۱۲۱


منبع:

1398/07/11
11:47:59
5.0 / 5
4678
تگهای خبر: وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات