گوگل و رد ایت؛

رسیدگی به نفرت پراكنی غولهای اینترنتی در كنگره آمریكا

رسیدگی به نفرت پراكنی غولهای اینترنتی در كنگره آمریكا آنی تل: مدیران ارشد گوگل و رد ایت بزودی باید در كنگره آمریكا حاضر شوند تا در مورد نحوه كنترل نفرت پراكنی در فضای مجازی بوسیله خدمات تحت كنترل خود توضیح دهند.به گزارش آنی تل به نقل از انگجت، بحث در مورد دامنه مسئولیت مدیران شبكه های اجتماعی و شركت های فناوری آمریكایی برای كنترل سواستفاده از خدمات ارائه شده آنها در سال های اخیر افزایش یافته و مجلس نمایندگان امریكا تصمیم گرفته از مدیران ارشد دو شركت گوگل و رد ایت برای بحث و تبادل نظر در این زمینه دعوت كند.
كاترین اویاما مدیر سیاست گذاری آی پی گوگل و استیو هافمن مدیرعامل ردایت، ۱۶ اكتبر در دو كمیته فرعی مجلس نمایندگان حضور یافته و بعنوان شاهد شهادت داده و نظرات خودرا در مورد نحوه كنترل پلت فرم های خود برای جلوگیری از نفرت پراكنی، ترویج خشونت و غیره بیان خواهند كرد.
در این نشست نمایندگانی از برخی سازمان های غیردولتی مدافع حقوق شهروندی در فضای مجازی مانند بنیاد مرز الكترونیك، اتحاد برای مقابله با جرائم آنلاین و غیره حضور خواهند یافت.
هدف از برگزاری این جلسات تصمیم گیری در این زمینه است كه آیا برای حفاظت از حریم شخصی و امنیت شهروندان امریكا در فضای مجازی باید قوانین جدیدی وضع شده و استانداردهای جدیدی توسط شركت های فناوری مورد استفاده قرار گیرد یا خیر.
اكثر شركت های فناوری با هدف كاهش تعهدات خود و جلوگیری از تحمیل تعهدات جدید معتقدند بیشتر از این نمی توانند در مقابل مطالبی كه كاربران در سایت های وابسته به آنها ارسال می كنند مسئولیت بر عهده بگیرند و پس اعتقاد دارند كه قوانین و استانداردهای موجود كافیست. در عین حال خیلی از سیاستمداران در امریكا و دیگر كشورهای جهان چنین نظری ندارند و تاكید دارند شركت های فناوری به خصوص در آمریكا به مسئولیت های خود برای مقابله با نفرت پراكنی، تروریسم، نژادپرستی و غیره بطور كامل عمل نمی كنند.


منبع:

1398/07/20
14:22:15
5.0 / 5
4395
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات