تعرفه های ویژه ایرانسل برای زائرین اربعین1398 اعلام گردید

تعرفه های ویژه ایرانسل برای زائرین اربعین1398 اعلام گردید به گزارش آنی تل ایرانسل امسال علاوه بر ۱۰ مگابایت اینترنت روزانه مجانی و بسته های ویژه و مقرون به صرفه ای كه برای زائرین اربعین در كشور عراق در نظر گرفته است، 100 مگابایت اینترنت روزانه مجانی هم در مرزهای اصلی قبل از خروج به سمت عراق، در اختیارشان قرار می دهد.به گزارش روابط عمومی ایرانسل، از 16 تا 30 مهرماه 1398 علاوه بر۱۰ مگابایت اینترنت روزانه ای كه به رایگان برای مشتركان ایرانسل قابل فعال سازی است، پنج بسته اینترنت هفتگی از 75 مگابایت تا ۱ گیگابایت (1024 مگابایت) در نظر گرفته شده است تا زوار اربعین بتوانند به انتخاب خود از آنها استفاده كنند. همین طور زوار اربعین می توانند در مرزهای اصلی قبل از خروج به سمت عراق شامل مهران، خسروی، شلمچه و چذابه از روزانه 100 مگابایت اینترنت رایگان نیز استفاده كنند.

مشتركان ایرانسل می توانند با شماره گیری كد دستوری #۸*۱۱۱۱* بسته های رایگان ۱۰ مگابایتی روزانه را برای خود فعال كنند. همچنین بسته های رایگان 100 مگابایتی روزانه نیز، با شماره گیری كد دستوری #4*۱۱۱۱* جهت استفاده در شهرهای مرزی مهران، خسروی، شلمچه، چذابه در دسترس مشتركان است.

ایرانسلی ها می توانند با شماره گیری كددستوری #۲*۳*۱۱۱۱* برای فعال سازی هر یك از بسته های مد نظر خود اقدام نمایند. هزینه مصرف آزاد اینترنت رومینگ در كشور عراق نیز 850 تومان به ازای هر مگابایت در نظر گرفته شده است.
تمامی بسته های ارائه شده شامل بسته ۱۰ مگابایتی رایگان روزانه و 5 بسته هفتگی بوسیله اپلیكیشن «ایرانسل من» نیز در دسترس قرار گرفته اند.
مشتركان رومینگ خودرا قبل از خروج از ایران فعال كنند.
ایرانسلی هایی كه قصد استفاده از سرویس رومینگ را دارند باید قبل از خروج از ایران با استفاده از یكی از روش های دستی، بوسیله اپلیكیشن «ایرانسل من» یا با شماره گیری كددستوری #۱*۱۱۱۱* مبادرت به فعال كردن رومینگ بین الملل خود كرده و در طول اقامت خود در كشور عراق، از شبكه رومینگ تمامی اپراتورهای عراقی استفاده كنند.
مشتركان ایرانسل در نظر داشته باشند كه بسته های اینترنت فعال در داخل ایران، خارج از ایران فعال نیستند و زوار جهت استفاده از اینترنت رومینگ بین المللی در كشور عراق، نیاز به تهیه یكی از بسته های ارائه شده ویژه رومینگ و اربعین را دارند. در صورت عدم تهیه یكی از بسته های ارائه شده، اینترنت آنان طبق مصرف آزاد اینترنت رومینگ بین المللی محاسبه می گردد.
مشتركان ایرانسل می توانند با تهیه كارت شارژ در ایران و شارژ سیمكارت پیش از خروج از كشور و یا با همراه داشتن كارت شارژ برای شارژ سیمكارت در عراق با شماره گیری كددستوری #PIN*141* (PIN همان عدد ۱۶ رقمی درج شده روی كارت شارژ است) از داشتن اعتبار در حساب ایرانسلی خود مطمئن شوند. همین طور شارژ سیمكارت در كشور عراق بوسیله كارت بانكی با شماره گیری#۷*، بوسیله سایر كدهای دستوری و همراه داشتن رمز دوم كارت بانكی نیز امكان پذیر است.
روشن كردن گوشی و فعال سازی رومینگ در كشور عراق نیز هیچ هزینه ای برای مشتركان ایرانسل ندارد. مشتركان ایرانسل همین طور می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/roaming بازگشت كنند.
ایرانسل هزینه تماس با ایران را 3200 تومان، هزینه تماس داخل عراق و هزینه دریافت تماس را 2100 تومان در نظر گرفته است. هزینه ارسال پیامك نیز 900 تومان است، اما دریافت پیامك برای مشتركان رایگان است.

همین طور هزینه تماس از ایران با شماره های عراقی نیز در تعرفه ویژه اربعین امسال، 2100 تومان در نظر گرفته شده است.
زائران باید در نظر داشته باشند كه برای شماره گیری وقتی از رومینگ بین الملل استفاده می نمایند، لازم است قبل از شماره مشترك مدنظر خود حتما كد ۰۰۹۸ را شماره گیری كنند. ایرانسل پیشنهاد می دهد تا مشتركان شماره های مد نظر خودرا با پیش شماره ۰۰۹۸ روی گوشی خود ذخیره سازی كنند تا در زمان برقراری تماس سرعت عمل بیشتری داشته باشند.
كارشناسان ایرانسل در طول سفر زوار، در عمودهای 1، 202، 546، 780، 1120، مقابل مقبره الحكیم شهر نجف، میدان شهدا و میدان سید جوده شهر كربلا و در صورت امكان، با عنایت به شرایط كشور عراق در شهر سامرا به زوار به صورت حضوری خدمت رسانی می كنند.
مشتركان ایرانسل در این سفر همواره در تمامی ساعات شبانه روز می توانند با شماره گیری ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ از كارشناسان ایرانسل راهنمایی بگیرند. علاوه براین مشتركان ایرانسل بوسیله گفت وگوی آنلاین در وب سایت ایرانسل و اپلیكیشن ایرانسل من نیز می توانند پاسخ سوالات خودرا از كارشناسان ایرانسل دریافت نمایند.
2121

1398/07/21
14:32:49
5.0 / 5
4363
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات