خرید بیمه عتبات عالیات با پوشش های منحصر به فرد

خرید بیمه عتبات عالیات با پوشش های منحصر به فرد آنی تل: اگر در راه سفر عتبات هستید به راحتی می تونید بوسیله اپلیكیشن آپ بیمه مسافرتی با پوشش حوادث تروریستی تهیه كنید.


سفرهای زیارتی برای خیلی از ما، با آرامش روحی و معنوی بسیاری همراه می باشد. بدین جهت نكته قابل توجه ایجاد آرامش و امنیت بوده تا در طول سفر گرفتار مشكلی نشده و با خیال راحت به زیارت بپردازیم. بعضی از شهرهای زیارتی خارج از كشور باوجود قداست و پاكی شان مكانی نا امن با عنایت به شرایط سیاسی و اجتماعی هستند بدین سبب لازم است زمانی كه برای زیارت به این شهرها سفر می نماییم به فكر مقابله با مشكلاتی كه امكان دارد با آن روبه رو شویم باشیم. بیشترین خطری كه مسافرین این شهرها را تهدید می كند، نگرانی از حوادث احتمالی ناشی از اقدامات تروریستی و همین طور جنگ و شورش است. بیمه مسافرتی طرح عتبات گزینه ای مناسب برای مواجهه با این خطرات است. این طرح خطرات احتمالی در كشور عراق را تحت پوشش قرار می دهد این در حالیست كه خطرات ذكر شده در این طرح جزء استثنائات در بیمه مسافرت خارجی است و صرفا در این طرح پوشش داده می شود.
تنها عاملی كه در تعیین نوع بیمه مسافرتی عتبات نقش دارد مدت زمان سفر بوده كه بسته به مدت زمانی كه بیمه گزار بخواهد تحت پوشش بیمه مسافرتی باشد، نوع بیمه متغیر است.
تعهدات این طرح شامل خطراتی است كه امكان دارد در سفرهای زیارتی با آن مواجه شوید:
۱-پرداخت هزینه بستری در بیمارستان و معالجات پزشكی ( به استثناء هزینه های زیبایی، بیماری هایی كه از قبل سابقه داشته باشند.)
۲-انتقال بیمه شده به نزدیكترین مركز درمانی در اثر حادثه و یا بیماری، هماهنگی های لازم در جهت انتقال بیمه شده به مركز درمانی مجهزتر، استفاده از آمبولانس هوایی و یا بازگرداندن بیمه شده به ایران در صورت نیاز با احتساب بند یك
۳-بازگرداندن جسد بیمه شده متوفی به ایران در صورت فوت وی درخارج از كشور
۴-پرداخت هزینه بازگشت غیر منتظره بیمه شده به سبب مسائل حاد پزشكی و یا فوت بستگان در صورتی كه نتواند از بلیت اصلی برای بازگشت استفاده نماید.
۵-ارسال دارو های ضروری با تائید پزشكی به كشوری كه بیمه شده درآن بستری می باشد.
۶-راهنمایی و كمك رسانی به بیمه شده در صورت سرقت و یا مفقود شدن مدارك مسافرتی وی.
۷-فوت و نقص عضو
۸-فوت و نقص عضو در اثر حوادث تروریستی 2121

1398/07/26
17:56:38
5.0 / 5
4332
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , اثر , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1402)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات