تعرفه ارتباطات ویژه اربعین نود و هشت اعلام گردید

تعرفه ارتباطات ویژه اربعین نود و هشت اعلام گردید آنی تل: در امتداد ارائه خدمات ارتباطی ویژه به زوار اربعین، همراه اول تعرفه رومینگ بین الملل خود در عراق را كم كرد.به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به منظور رفاه حال زوار اربعین حسینی، تعرفه تماس رومینگ بین الملل شامل «مكالمه»، «پیامك» و «اینترنت همراه» مشتركان خود در عراق را كم كرد.
بر این اساس از روز سه شنبه ۱۶ مهر تا روز جمعه ۳ آبان ماه سال جاری، تعرفه مكالمه مشتركین همراه اول با ایران دقیقه ای ۳۲۰۰ تومان، مكالمه دریافتی و تماس با شماره عراقی دقیقه ای ۲۱۰۰ تومان، ارسال پیامك ۹۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه ۸۵۰ تومان محاسبه می شود. گفتنی است روشن كردن گوشی تلفن همراه هزینه نداشته و دریافت پیامك نیز رایگان است.
در خدمتی دیگر همراه اول به مشتركینی كه در بازه زمانی۱۶ تا ۳۰ مهر به كشور عراق مسافرت می كنند، بسته های دو روزه اینترنت همراه ۲۰ مگابایتی هدیه می دهد.
همچنین اپراتور اول جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به زوار اربعین، چهار بسته اینترنت مقرون به صرفه تدارك دیده است؛ این بسته های متنوع یك روزه و هفت روزه با حجم ۱۰۰ مگابایت تا یك گیگابایت ارائه شده كه مشخصات بسته ها و نحوه فعالسازی در پرتال همراه اول قابل مشاهده می باشد.
گفتنی است قبل از این، تعرفه هر دقیقه مكالمه با ایران ۴۵۰۰ تومان، دریافت مكالمه دقیقه ای ۳۰۰۰ تومان، ارسال پیامك ۱۵۰۰ تومان و هر مگابایت اینترنت همراه ۲۳۰۰ تومان بود.
علاوه بر این، با نزدیك شدن به اربعین حسینی، اپراتور اول ظرفیت شبكه نسل دو، سه و چهار خودرا برای مكالمه و اینترنت، در پایانه های مرزی افزایش داده و تدابیر ویژه ای را برای این مراسم در نظر گرفته است.
همراه اول برای ارائه خدمات ارتباطی هرچه بهتر به زوار، در پایانه های مرزی خسروی، مهران، شلمچه و چذابه، ظرفیت سایت های BTS خودرا نسبت به اربعین سال قبل افزایش داده و نیز مقرر است در این پایانه ها، سرویس وای فای رایگان ارائه گردد.
مانیتورینگ شبكه به صورت ۲۴ ساعته و بهینه سازی تمام مسیرهای منتهی به پایانه های مرزی همچون اقدامات همراه اول برای مراسم پیاده روی اربعین امسال است.
همراه اول با اعزام كارشناسان خود به كشور عراق، در 13 نقطه شامل 2 نقطه در شهر نجف، 5 نقطه در شهر كربلا و 6 نقطه در راه پیاده روی اربعین، پاسخگوی مشكلات و سوالات مشتركان خواهد بود. همین طور همراه اول در مرزهای خروجی خسروی، مهران، چذابه، شلمچه و فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) نسبت به ارائه خدمات و راهنمایی زوار جهت استفاده صحیح از خدمات ارتباطی اقدام خواهدنمود.
در اربعین امسال همراه اولی ها می توانند با استفاده از سرویس رایگان «اعلام وضعیت»، بدون نیاز به اینترنت بوسیله شماره گیری «ستاره ۷۲۷۲ مربع» وضعیت خودرا در سیستم ثبت كرده تا دیگر زوار و آشنایان بتوانند از وضعیت شان در هر لحظه باخبر شوند.
2121


منبع:

1398/07/28
16:26:36
5.0 / 5
4244
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات