جهرمی مطرح كرد؛

استعلام ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار مشترك از مبالغ پرداختی ارزش افزوده

استعلام ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار مشترك از مبالغ پرداختی ارزش افزوده به گزارش آنی تل وزیر ارتباطات اظهار داشت: طی یك شبانه روز، 2 میلیون و 600 هزار مشترك موبایل برای مبالغی كه طی 3 سال بابت خدمات ارزش افزوده پرداخت كرده اند، استعلام گرفتند.


به گزارش آنی تل به نقل از مهر، دو روز گذشته وزیر ارتباطات با بیان كد دستوری «ستاره ۸۰۰ ستاره ۶ مربع» از مشتركان تلفن همراه خواست تا با شماره گیری این كد دستوری از میزان مبلغی كه طی ۳ سال قبل بابت خدمات ارزش افزوده به اپراتورها پرداخت كرده اند، با خبر شوند. محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر نوشت: تابحال ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار مشترك كد دستوری «# ۶*۸۰۰*» را گرفتند. وی با تشكر از همكاری مشتركان موبایل در این طرح، خطاب به مشتركان اضافه كرد: اگر شكایتی دارید و می خواهید آنرا پیگیری كنید، با هر ادبیاتی كه دوست دارید شكایت خودرا به صورت كاملا رایگان به شماره ۸۰۰۷ پیامك كنید و به دوستان و آشنایان خود نیز این روش را اطلاع دهید.
به گزارش آنی تل به نقل از مهر، چندی است كه وزیر ارتباطات شفاف سازی ارائه خدمات ارزش افزوده تلفن همراه (VAS) كه از طرف اپراتورها و با حضور شركتهای ثالث ارائه كننده این خدمات عرضه می شود قصد اختتام دادن به این بازار را دارد.
آذری جهرمی ارزش بازار خدمات VAS را حدود ۲۶۰۰ میلیارد تومان برآورد می كند و به سبب مشكلاتی همچون كلاهبرداری و سوءاستفاده از ناآگاهی كاربران كه توسط خدمات دهندگان ارزش افزوده ایجاد شده، می خواهد این خدمات را اختتام دهد.
وی دلیل تعطیلی بازار كسب و كارهای ارزش افزوده را اجحاف حقوق كاربران و تخلف و كلاهبرداری شركتهایی عنوان كرده كه این بازار را در اختیار گرفته اند و تاكید دارد كه مهمترین سوژه در برخورد با VAS، حق الناس است كه از طرف این شركتها نادیده گرفته می شود.
بررسی ها نشان میدهد كه از روز گذشته پاسخ استعلام كد دستوری اعلام شده به خیلی از مشتركان اپراتورها، پیامك نشده و امكان دریافت جزئیات مبالغ پرداختی مشتركان نیز با اختلال هم راه است.


منبع:

1398/08/14
23:32:03
5.0 / 5
4215
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات