راه حلی برای مدیریت ترافیكی تهران؛

ارتباط دو سویه بین پلیس راهور و نقشه بومی بلد برقرار شد

ارتباط دو سویه بین پلیس راهور و نقشه بومی بلد برقرار شد به گزارش آنی تل نقشه بومی بلد از ایجاد ارتباط دو سویه با پلیس راهور تهران اطلاع داد و اعلام نمود: گزارش های آنلاینی كه از سمت كاربران این اپلیكیشن به راهور ارسال می شود چاره ای برای مدیریت ترافیكی تهران است.


به گزارش آنی تل به نقل از اپلیكیشن بومی بلد، استفاده از سیستم های هوشمند در كنترل و نظارت بر تردد خودرو ها در مسیرهای مختلف یكی از راهكارهای اصلی برای بهبود خدمات پلیس راهور به حساب می آید. به نحوی كه بر اساس گزارش های ارسالی از سمت پلیس راهور تهران بزرگ، اطلاع رسانی «نرم افزارهای نقشه آنلاین بر بستر تلفن همراه» یكی از مسیرهای بهینه در ارتباط با رانندگان و كاربران به حساب می آید.
در این راستا ارتباط دو سویه بین پلیس راهور و نقشه بومی بلد برقرار شده است. با ایجاد این ارتباط، گزارش های ترافیكی كه به صورت جمع سپاری و زنده از سمت كاربران در مورد بروز سانحه و تصادف در مسیرهای مختلف ثبت می شود، بلافاصله به پلیس راهور تهران ارسال شود.
كیهان اصغری معاون مهندسی در مسیریاب بلد، هدف از به اشتراك گذاری این داده ها را بالا بردن كیفیت خدمت رسانی به مردم عنوان نمود و اظهار داشت: در خیلی از مواقع كاربران اپلیكیشن مسیریاب بلد، در لحظه بروز سانحه گزارش را به سمت ما ارسال می كنند. آگاه شدن نیروهای راهنمایی و رانندگی و همینطور خدماتی نظیر اورژانس كمك می نماید تا مشكلات ترافیكی شهری با سرعت بالاتری رسیدگی شوند.
وی اضافه كرد: برای مثال آمار و گزارش عبور و مرور از سمت نقشه و مسیریاب بومی «بلد» در مورد تغییر وضعیت ترافیكی در محدوده پل پارك وی و خیابان الف تهران به پلیس راهور عرضه شده است.
در این راستا سرهنگ محمد رازقی رئیس مركز فرماندهی و كنترل هوشمند ترافیك پلیس راهور هم با اشاره به این آمار اظهار داشت: مشاهدات میدانی پلیس راهور در مورد این مورد با گزارش آماری نقشه بومی «بلد» هم سو بوده است و نسبت به تغییر مجدد جهت این خیابان اقدام شده است.
وی تصریح كرد: این ارتباط دوسویه، مبدا همكاریهای آینده خواهد بود. ما معتقدیم كه ۲.۵ میلیون كاربر فعال «بلد»، هركدام دوربینی هستند كه به ما گزارش ترافیكی می دهند و افزایش این مشاركت از سمت مردم به مدیریت ترافیك شهری كمك شایانی خواهد نمود.
در همین حال سردار مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ هم با اشاره به ارتباط موثر پلیس راهور با نقشه و مسیریاب «بلد» در مورد اطلاع رسانی های ترافیكی اظهار داشت: گزارش مسدودیت های تردد در محورهای مختلف مانند پل نوروزی در بزرگراه چمران، تغییرات در مسیرهای تردد مانند خیابان الف در منطقه یك و همینطور مسدودیت های تردد به واسطه برگزاری رویدادها و مراسم مختلف مانند نماز جمعه بلافاصله از راه همكاران ما به تیم نقشه بومی «بلد» ارسال می شود.

1398/08/18
15:19:51
5.0 / 5
4074
تگهای خبر: آنلاین , اپل , اپلیكیشن , تلفن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات