نایب رئیس هیئت مدیره زیرساخت:

اختلال در اینترنت به سبب قطعی مسیر فیبر اروپا

اختلال در اینترنت به سبب قطعی مسیر فیبر اروپا آنی تل: نایب رییس هیئت مدیره شركت ارتباطات زیرساخت با تائید اختلال در سرویس اینترنت كاربران اظهار داشت: این اختلال به سبب قطعی مسیرهای فیبر نوری در بخش اروپایی شبكه اینترنت است.به گزارش آنی تل به نقل از مهر، سجاد بنابی در توئیتر نوشت: در ساعت ۱۱: ۱۵ امروز ۶۵۰ گیگابیت بر ثانیه از ظرفیت اینترنت ورودی كشور به سبب قطعی مسیرها در بخش اروپایی قطع شده و بیشتر كاربران كشورهای همسایه نیز این مشكل را دارند.
وی اظهار داشت: همكاران من در شركت ارتباطات زیرساخت در كوشش برای برطرف نمودن مشكل هستند و اختتام قطعی را اطلاع رسانی می نماییم.
نایب رئیس هیئت مدیره شركت ارتباطات زیرساخت اضافه كرد: قطعی ارتباطات در دو نقطه، یكی پیش از بخارست و دیگری پیش از مونیخ، روی مسیر فیبر تأمین كنندگان ارتباطات اتفاق افتاده و سرویس دهندگان بزرگ بین المللی مانند گوگل را تحت تأثیر قرار داده است.
بنابی اشاره كرد: در حال جابجایی اینترنت كاربران به مسیرهای سالم باقی مانده غرب و جنوب هستیم.
در این راستا امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات نیز در واكنش به قطعی امروز اینترنت در توئیتر نوشت: شدت شكاف و بدبینی در جامعه ایرانی به حدی بالاست كه به داده های واقعی و جهانی نیز با دیده تردید نگاه می شود؛ ما تلاش می نماییم اگر توان كاهش آنرا نداریم، حداقل بر آن نیافزائیم.
به گزارش آنی تل به نقل از مهر، از قبل از ظهر امروز اختلال در شبكه اینترنت سبب شده خیلی از كاربران در دسترسی به اینترنت گرفتار مشكل شوند و الان خدمات جی میل، گوگل و سایت هایی مانند یوتیوب نیز در دسترس نیست.


منبع:

1398/09/29
19:37:06
5.0 / 5
4362
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات