دبیر ستاد اقتصاد دیجیتال:

توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی و بلاك چین

توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی و بلاك چین به گزارش آنی تل دبیر ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی اظهار داشت: یكی از مهم ترین اولویت های ما توسعه فناوری های حوزه هوش مصنوعی است.به گزارش آنی تل به نقل از معاونت علمی و فناوری، مهدی محمدی درباره اولویت های كاری ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در آینده، بیان كرد: در تلاش هستیم كه با تمركز بر روی فناوری های نوظهور به حوزه هوش مصنوعی و بلاك چین بپردازیم.
به گفته دبیرستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری، بیشتر برنامه های تدوین شده ستاد پشتیبانی از حوزه های هوش مصنوعی، اینترنت اشیا، بلاك چین و فناوری های مجازی سازی است.
دبیرستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری در ادامه تصریح كرد: یكی از اقدامات مهم ما در این مدت تعریف و تدوین برنامه مدون برای ستاد بود كه در این برنامه، اقدامات و اولویت های كاری ستاد تا سه سال آینده را ترسیم كرده ایم.
ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری با هدف توسعه فناوری های نوظهور و تحول آفرین در بخش دیجیتال و هوشمندسازی و پشتیبانی از نوآوران و كارآفرینان دانش بنیان شكل گرفته است. این ستاد در تلاش است تا با استفاده از ابزارهای نوین فناوری اطلاعات و ارتباطات در این حوزه گام های جدی برداشته شود.

1398/10/08
20:34:28
5.0 / 5
4273
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات