برگزاری سومین نمایشگاه كار ایران با حضور ایرانسل

برگزاری سومین نمایشگاه كار ایران با حضور ایرانسل آنی تل: سومین نمایشگاه كار ایران، از 17 تا 19 بهمن ماه 1398، با حضور ایرانسل، در بوستان گفت و گو انجام می شود.


به گزارش روابط عمومی ایرانسل، دانشجویان و كارجویان در دو غرفه می توانند با مدیران و كارشناسان ایرانسل درباره موقعیت های شغلی موجود، دیدار و گفت و گو كنند. غرفه اصلی ایرانسل در سالن تهران، غرفه شماره ۱۰ واقع شده است و غرفه دوم، با عنوان غرفه كارآموزی، نیز در طبقه دوم سالن گلستان، پذیرای بازگشت كنندگان است. ایرانسل علاوه بر حضور در این نمایشگاه، سه كارگاه در ایام پنجشنبه، جمعه و شنبه برگزار خواهدنمود. در این كارگاه ها مدیران ارشد، مدیران و كارشناسان ایرانسل درباره «مركز توسعه شغلی ایرانسل»، «سفر مهندسین كامپیوتر و فناوری اطلاعات در دنیای تلكام و استارت آپ» و «فرهنگ قدردانی در ایرانسل» موضوعاتی را طرح و بررسی می كنند.
نمایشگاه كار، رویدادی است كه در آن سازمان ها با موقعیت های شغلی خود حاضر شده و فرصت پیدا می كنند تا با تعداد زیادی از كارجویان ملاقات كرده و در یك فضای رقابتی نسبت به جذب نفرات مورد نظر اقدام نمایند. همین طور كارجویان یا دانشجویانی كه در صدد تجربه فضاهای كاری مختلف هستند، می توانند با ظرفیت ها، شیوه های مدیریتی و موقعیت های شغلی، به شكلی كاملاً عینی و عملی آشنا گردند تا مسیر شغلی آینده خودرا طراحی نمایند. امكان ملاقات حضوری و گفت و گو با مدیران، آشنایی با فرهنگ سازمانی و حضور در كارگاه های یاد شده، از خاصیت های این نمایشگاه است. سومین نمایشگاه كار ایران، از ساعت ۹: ۳۰ تا ۱۸ روزهای پنجشنبه ۱۷ بهمن ماه تا شنبه ۱۹ بهمن ماه، در بوستان گفت وگوی تهران واقع در خیابان چمران محل نمایشگاه دائمی بوستان گفت و گو انجام می شود. ایرانسل بعنوان تنها اپراتوری كه در كمتر از یك ماه قبل جایزه مدیریت موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم را دریافت كرد، بعنوان اپراتور تأثیرگذار در كاهش فاصله ورود و فراگیری تكنولوژی جهانی به ایران شناخته می شود كه توانسته با ارائه فناوری نسل پنجم تلفن همراه و انجام اولین آزمایش شبكه كامل ۵G در ایران، اپراتوری پیشرو باشد. همین طور ایرانسل كه بعنوان اپراتور پیشرو در كسب رضایت مشتری و بزرگترین اپراتور دیتای ایران شناخته می شود، بزرگترین شبكه ارائه دهنده زیرساخت و خدمات زندگی دیجیتال را برای تمامی مردم ایران فراهم نموده است. ۲۱۲۱


منبع:

1398/11/24
02:16:37
5.0 / 5
4202
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات