بازار تماشای انیمیشن را رایگان كرد

بازار تماشای انیمیشن را رایگان كرد آنی تل: خانه نشینی مردم به سبب شیوع ویروس كرونا آنها را به سمت سرگرمی های خانگی مثل دیدن محتواهای ویدیویی برده است. سرویس های ویدیویی برخلاف تلویزیون بیشتر از اینكه به زنده بودن برنامه های خود مثل اخبار تكیه كنند بر كیفیت و كمیت محتوا متمركز بوده اند. این سرویس ها اهتمام دارند یك محیط سرگرم كننده باشند. میزبان همه سرویس های ویدیویی فیلم و سریال، برنامه بازار است. این پلت فرم محتوای ویدیویی، پخش كننده فیلم و سریال های موجود در سایر عرضه كنندگان اینترنتی فیلم و سریال است.اپلیكیشن بازار باتوجه به تعطیلی مدارس و دانشگاه ها رایگان بودن همه انیمیشن های خودرا برای كاربرانش به مدت دو هفته دیگر تمدید كرد. تعداد انیمیشن های رایگان شده در بازار به بیشتر از ۵۵۰۰ عدد می رسد. در میان محتواهای رایگان شده انیمیشن پرطرفدار فروزن ۲ و داستان اسباب بازی ۴ دیده می شود.
پربازدیدهای انیمیشن در بازار در سه ماه اخیر این موارد بوده است:
۱: داستان اسباب بازی ۴
۲: سگ های نگهبان
۳: بچه رئیس
۴: من نفرت انگیز ۳
۵: فروزن ۲
برنامه «بازار» میزبان چند تامین كننده بزرگ محتوای ویدیویی همچون «فیلیمو»، «نماوا» و «دیجی تون» است. «بازار» رویكرد متفاوتی نسبت به بازیگران پخش فیلم و سریال اینترنتی دارد و اهتمام دارد جامع ترین و بزرگترین پخش كننده محتوای ویدیویی فیلم و سریال باشد.
تا كنون در سایت و اپلیكیشن بازار، بیش ازبیست هزار آیتم ویدیویی معادل بیشتر از ۱۶۰۰۰ ساعت فیلم و سریال را در اختیار كاربران قرار گرفته شده است.
اپلیكیشن و سایت بازار حدودا دو سالی است كه قابلیت تماشای فیلم را در كنار سایر خدمات دانلود برنامه و بازی قرار داده است.
.


منبع:

1398/12/14
22:41:08
5.0 / 5
3355
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات