دیجی كالا برای پاسخ به نیاز مردم در دوران كرونا به استخدام ۲۰۰۰ نیروی جدید نیاز دارد

دیجی كالا برای پاسخ به نیاز مردم در دوران كرونا به استخدام ۲۰۰۰ نیروی جدید نیاز دارد به گزارش آنی تل دیجی كالا برای خدمت رسانی و پاسخ به افزایش تقاضای میلیون ها كاربر خود در سرتاسر كشور در شرایط شیوع كرونا، در فاز اول به 2 هزار همكار جدید در بخش انبارداری، لجستیك و ارسال كالا نیاز دارد.در شرایط سخت فعلی كه خرید اینترنتی برای همه ی ما تبدیل به یك نیاز ضروری و عامل مهمی برای كاهش تردد و كمك به قطع زنجیره شیوع ویروس كرونا شده، دیجی كالا تلاش نموده است با تمام توان خود در كنار مردم عزیز كشور بایستد و تلاش كند قسمتی از چاره باشد و این امر را مسئولیت اجتماعی مهم خود می داند.
باید توجه داشت، كه پاسخ به این حجم از افزایش تقاضای جدید، كه پیش بینی نشده بود و در شرایط عادی نیز وجود نداشته است، نیاز به زیرساخت های لجستیكی و فناورانه گسترده، انبارها، مراكز پردازش و عملیات گوناگون و منابع انسانی آموزش دیده دارد كه به هیچ وجه امكان ایجاد آن بطور یك شبه یا حتی چندهفته ای برای هیچ شركتی در جهان میسر نیست و بنا بر این بزرگ ترین شركت های فناوری جهان مانند علی بابا، آمازون و اوكادو نیز با چالش های جدی در این روزها مواجهند.
در كنار مسئولیت مهم خدمت رسانی دیجی كالا در شرایط كنونی، مسئولیت مهم دیگری نیز وجود دارد و آن حفظ سلامت ۵ هزار همكار فعلی دیجی كالاست كه بخش عمده آنها از بخش عملیات هستند. در امتداد حفظ سلامت همكاران، شیفت ها و بازه های كاری را كوتاه تر و زمان های استراحت و مرخصی ها را بیشتر كرده ایم. همچنین رعایت و اجرای پروتكل های پیشگیری و بهداشتی هم تاثیر كاهشی بر میزان ظرفیت لجستیكی و عملیاتی و توان سرویس دهی دیجی كالا گذاشته و این امر منجر به محدودیت ثبت سفارش برای مشتریان شده است. از همه كاربران عزیز دیجی كالا، خواهش می نماییم تا در این مدت با ثبت سفارش های ضروری خود و صرف نظر از خریدهای معمولی در این بازه زمانی، امكان ارسال كالاهای ضروری را به تعداد بیشتری از هموطنان مهیا سازند.
برای جبران این كاهش ظرفیت، دست كم به ۲۰۰۰ نیروی جدید در بخش عملیات، تحویل و ارسال و كارگر انبار نیاز داریم. اولویت استخدام با داوطلبینی است كه در شرایط ركود كسب وكارها، شغل خودرا از دست داده اند و از نیروهای عملیاتی این شركت ها دعوت می نماییم به دیجی كالا بپیوندند. شرایطی در نظر گرفته شده كه این عزیزان بعد از عبور از شرایط فعلی و عادی شدن شرایط سایر كسب وكارها بتوانند به شركت های قبلی خود بازگردند.
همچنین برای قدردانی از این عزیزان كه در شرایط فعلی به فداكاری و خدمت رسانی می پردازند علاوه بر حقوق و مزایای قانونی بسته های حمایتی ویژه در نظر گرفته شده است. برای اطلاع از فرآیندهای مصاحبه و استخدام این لینك دردسترس است.
2121

1399/01/11
22:26:09
5.0 / 5
3263
تگهای خبر: اینترنت , خرید , سرویس , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1402)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات