بررسی اخراج های گسترده آمازون توسط دولت آمریكا

بررسی اخراج های گسترده آمازون توسط دولت آمریكا آنی تل: دولت آمریكا می خواهد در مورد اخراج برخی كاركنان آمازون تحقیق كند. این افراد به سبب انتقاد از شرایط دشوار كاری در این شركت اخراج شده اند.به گزارش آنی تل به نقل از انگجت، اعضای هیأت ملی روابط كار در آمریكا كه یكی از زیرمجموعه های دولت فدرال این كشور شمرده می شود و وظیفه آن كسب اطمینان از اجرای قوانین كار در آمریكا و عدم تحمیل شرایط ناعادلانه به كارگران است، در زمینه تخلفات آمازون در رابطه با اخراج كارمندان معترض تحقیق می كند.
از مدتی قبل برخی از كاركنان اخراجی شركت آمازون در گفتگو با رسانه ها تاكید كرده بودند علت اخراج آنها سازماندهی اعتراضان كارگری بوده است. همین طور بعضی از این افراد تصریح كرده اند به سبب شركت در اعتراض های كارگری اخراج شده اند. بعضی از این افراد نیز كه اخراج نشده اند پاسخگوی سوالاتی برای شناسایی سایر عوامل اعتراض ها بوده اند.
هیأت ملی روابط كار آمریكا تاكنون حاضر نشده بود در مورد تخلفات آمازون تحقیق كند، اما به دنبال درخواست های گسترده كارمندان آمازون به موضوع ورود كرد.
آمازون از طرف كاركنان خود متهم است كه سلامت آنها را به خطر انداخته و به رفاه و امنیت كاركنانش بی توجه بوده است. برای اینكه به قوانین مربوط به فاصله گذاری اجتماعی در روزهای شیوع ویروس كرونا بی توجهی كرده است. همین طور این شركت بدون تعقیب سیاست اعلام آگهی تدریجی به ناگهان مجازات های سختی را ضد آنها اعمال می كند. آمازون قبل از این انتقادهای مذكور را رد كرده است.


منبع:

1399/02/01
14:17:59
5.0 / 5
3144
تگهای خبر: كارمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات