الزام اپراتورها به جبران محاسبه اشتباه هزینه اینترنت

بازگشت هزینه اضافی پیام های تصویری ظرف سه روز

بازگشت هزینه اضافی پیام های تصویری ظرف سه روز به گزارش آنی تل رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام نمود: اپراتورهای تلفن همراه مكلف هستند مبالغی را كه به اشتباه بابت تماسهای تصویری پیام رسان سروش از مشتركان دریافت كرده اند، ظرف سه روز آینده به مشتركان باز گردانند.


به گزارش آنی تل به نقل از ایسنا، به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی اظهار نمود: بررسی رگولاتوری نشان میدهد به سبب به روزرسانی نشدن تنظیمات آدرس دهی شبکه پیام رسان سروش در یکی از اپراتورهای تلفن همراه، اینترنت مصرفی کاربران بطور کامل محاسبه شده بود در حالی که این مبالغ باید به صورت یک سوم بها محاسبه می شد.
وی اشاره کرد: کاربران درصورت عدم بازگرداندن مبالغ دریافتی می توانند شکایت خودرا در سامانه ثبت و پاسخگویی به شکایات ۱۹۵ ثبت کنند و رگولاتوری نیز بطور ویژه این شکایات را بررسی و رسیدگی می کند.
طبق اطلاعاتی که در وب سایت سازمان فناوری اطلاعات وجود دارد، پیام رسان های بیسفون، گپ، آی گپ، لنزور و سروش از تعرفه ترجیحی یک سوم برخوردار می باشند. فلاح جوشقانی قبل از این درباره تعرفه پیام رسان های داخلی اظهار کرده بود: بیش از دو سال است برمبنای پیام رسان هایی که مرکز ملی فضای مجازی اعلام کردند، تعرفه ترجیحی وجود دارد. بدین ترتیب قیمت محتوای پیام رسان های داخلی طبق مصوبه یک سوم است که همین تعرفه توسط اپراتورها اعمال می شود.
منبع:

1399/03/03
22:22:37
5.0 / 5
2503
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات