در پاسخ به یك كاربر؛

رئیس آمازون پس از 9 روز از اعتراضات آمریكا حمایت كرد

رئیس آمازون پس از 9 روز از اعتراضات آمریكا حمایت كرد به گزارش آنی تل جف بزوس مدیرعامل آمازون پس از گذشت 9 روز از اعتراضات مردم آمریكا بطور رسمی از این جنبش حمایت كرد و اظهار داشت: من از آنچه در اطراف ما در حال رخ دادن است، پشتیبانی می كنم.به گزارش آنی تل به نقل از سی ان بی سی، حمایت جف بزوس از اعتراضات مردم آمریکا بوسیله اینستاگرام، بعد از آن رخ داد که یکی از مشتریان آمازون از موضع گیری این شرکت دراین زمینه انتقاد نمود.
بر اساس تصویری که از ایمیل رد و بدل شده میان جف بزوس و مشتری آمازون پخش شده، این مشتری که نام وی اعلام نشده، موضع گیری آمازون در مورد رویدادهای آمریکا را توهین آمیز دانسته و نوشته بجای آنکه بگوییم زندگی سیاهان اهمیت دارد، باید بگوییم زندگی همه اهمیت دارد.
در مقابل بزوس به وی چنین پاسخ داده که من با شما مخالفم، شعار زندگی سیاهان اهمیت دارد و بدان معنا نیست که زندگی دیگران اهمیت ندارد. این شعار به نژادپرستی و خطرات نامتناسبی مربوط می شود که سیاهان در نظام قضائی و در مواجهه با نیروهای انتظامی با آن مواجه می شوند.
رئیس آمازون خطاب به این مشتری افزوده است: شما بر خلاف والدین یک سیاه پوست هیچ گاه نباید نگران باشید که ممکنست پسرتان در زمان بازداشت خفه شده و بمیرد. پس من از اعتراض های اخیر ضد وحشیگری پلیس حمایت می کنم و موضع من تغییر نخواهد کرد.


منبع:

1399/03/17
14:32:23
5.0 / 5
2234
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1402)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات