به دلیل شیوع ویروس كرونا

الكامپ به تعویق افتاد

الكامپ به تعویق افتاد به گزارش آنی تل سازمان نظام صنفی كامپیوتری از تعویق برگزاری بیست وششمین نمایشگاه بین المللی الكترونیك و كامپیوتر (ایران الكامپ ۲۰۲۰) به علت شیوع كرونا اطلاع داد.


به گزارش آنی تل به نقل از ایسنا، با انتشار کرونا در جهان، خیلی از نمایشگاه ها به تعویق افتاده و برخی لغو شدند. برگزاری بعضی از نمایشگاه های فناوری توسط شرکت های بزرگی مانند فیسبوک و مایکروسافت هم به صورت آنلاین انجام شد، همانطور که خیلی از این شرکت ها از همان ابتدا روش دورکاری را برای کارکنان خود در نظر گرفتند.
مقرر بود بیست و ششمین نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک، الکامپ ۲۰۲۰، با شعار آینده بهتر، تیرماه ۱۳۹۹ برگزار شود، اما به علت شیوع ویروس کرونا، این نمایشگاه به تاریخ ۲۸ تا ۳۱ شهریورماه موکول شد.
در این راستا به نقل از سازمان نظام صنفی کامپیوتری، ستاد اجرایی الکامپ ۲۶ در اطلاعیه ای با اشاره به استقبال شرکت ها، استارت آپ ها و سازمان های دولتی که منجر به پیش ثبت نام بی سابقه برای بیشتر از ۳۰ هزار متربع فضای نمایشگاهی و ۷۰۰ شرکت کننده شد، اعلام نمود: با عنایت به شیوع مجدد ویروس کرونا و نگرانی هایی که در مورد به خطر افتادن سلامت شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان وجود دارد تاریخ برگزاری نمایشگاه الکامپ به ماه های پایانی سالجاری موکول می شود.
تصمیم به تعویق نمایشگاه در جهت رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و سفارش های ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا و طی فرآیندی مشترک با شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی گرفته شده و تیم برگزاری بزرگترین گردهمایی فناوری اطلاعات کشور از همه همکارانی که برای این فرصت سالانه در انتها شهریور ماه برنامه ریزی کرده بودند پوزش می طلبد.
ستاد اجرایی الکامپ با پایش شرایط، اولویت خویش را برگزاری نمایشگاه با ایمن ترین روش های ممکن اعلام و زمان جدید و نحوه برگزاری به محض آماده شدن به اطلاع علاقه مندان توسعه فضای فناوری اطلاعات ایران خواهد رسید.1399/05/26
14:29:03
5.0 / 5
1679
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات