دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال مطرح كرد:

عرضه سند استراتژیك هوش مصنوعی به شورایعالی انقلاب فرهنگی

عرضه سند استراتژیك هوش مصنوعی به شورایعالی انقلاب فرهنگی به گزارش آنی تل دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری از عرضه سند استراتژیك هوش مصنوعی به شورایعالی انقلاب فرهنگی اطلاع داد و اظهار داشت: تصویب نهایی این سند در شورا تا یك ماه دیگر انجام می گیرد.به گزارش آنی تل به نقل از مهر، دکتر مهدی محمدی، امروز در مراسم رونمایی از سکوهای بومی و برنامه ملی هوش مصنوعی که در محل معاونت علمی و با حضور معاون علمی و فناوری برگزار گردید در جمع خبرنگاران عنوان کرد: سند استراتژیک هوش مصنوعی در معاونت علمی و فناوری به تصویب رسیده که بناست، تصویب نهایی این سند در شورایعالی انقلاب فرهنگی انجام بگیرد.
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال تصریح کرد: بنا داریم این سند را بعنوان سند ملی در شورای عالی انقلاب فرهنگی به تصویب برسانیم که انشا الله در یک ماه آینده این اتفاق رخ می دهد.
وی با اشاره به رویکرد این سند اظهار داشت: رویکرد این سند پشتیبانی از فعالان هوش مصنوعی است ضمن آنکه اولویت های این حوزه را با حضور صاحب نظران این حوزه تعیین کرده ایم.
محمدی با اشاره به اینکه رونمایی از این پلتفرمهایی همچون سکوهای بومی در برنامه ملی هوش مصنوعی بخشی از این سند به حساب می آید، بیان نمود: تعیین اولویت ها، حوزه بندی، حمایت ها، رونمایی ها و... در این سند مشخص شده است.
به گفته دبیر ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال معاونت علمی و فناوری، درآینده بقیه برنامه های این سند به مرحله رونمایی می رسند.


منبع:

1399/06/01
15:08:38
5.0 / 5
1869
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات