كرونا درآمد زوم را ۴ برابر كرد

كرونا درآمد زوم را ۴ برابر كرد به گزارش آنی تل پلت فرم ویدئو كنفرانس زوم به دلیل انتشار كرونا روزهای خوبی را سپری می كند و درآمد آن در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ نسبت به مدت مشابه سال قبل چهار برابر شده است.به گزارش آنی تل به نقل از ورج، درآمد زوم در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ به ۶۶۳.۵ میلیون دلار رسید که در مقایسه با رقم ۱۴۵.۸ میلیون دلاری سه ماهه دوم سال ۲۰۱۹ چهار برابر شده است.
زوم هم اکنون بیشتر از ۳۷۰ هزار مشترک ثابت دارد که این تعداد کاربر هم نسبت به سال قبل رشدی ۴۵۸ درصدی داشته است.
به گفته اریک یوآن مدیرعامل زوم، قابلیت نرم افزار زوم برای عرضه خدمات ویدئوکنفرانس به دانش آموزان، معلمان، کارمندان و کارکنان شرکت های دولتی و خصوصی در عصر خانه نشینی و دورکاری الزامی ناشی از شیوع کرونا سبب این مقدار استقبال از نرم افزار مورد اشاره گردیده است.
۸۱ درصد از میزان افزایش درآمد زوم ناشی از پیوستن کاربران جدید به نرم افزار مورد اشاره است. خیلی از شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی در آمریکا، اروپا و آسیا مشترک خدمات پولی زوم هستند که همچون آنها می توان به اکسون موبیل، اکتی ویژن و غیره اشاره نمود.
پیش بینی می شود درآمد زوم در سال مالی ۲۰۲۱ به ۲.۳۹ میلیارد دلار افزایش یابد. درآمد زوم در سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ هم با رشد ۱۷۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۳۲۸ میلیون دلار رسیده بود. البته صدمه پذیری های امنیتی نرم افزار مورد اشاره مشکلاتی را برای کاربران آن در شش ماه گذشته ایجاد کرد.


منبع:

1399/06/12
21:32:26
5.0 / 5
2174
تگهای خبر: امنیت , خدمات , كاربر , كارمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات