اتصال مدارس به شبكه ملی اطلاعات به انتها رسید

اتصال مدارس به شبكه ملی اطلاعات به انتها رسید آنی تل: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام نمود كه كار اتصال پرسرعت و رایگان همه ی مدارس كشور به شبكه ی ملی اطلاعات به انتها رسید.


به گزارش آنی تل به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی سال قبل از تفاهم نامه ای با وزارت آموزش و پرورش برای اتصال تمامی مدارس کشور به شبکه ملی اطلاعات و هوشمندسازی آنها آگاهی داده بود. هرچند، شیوع ویروس کرونا در کشور و محرومیت استانها و مدارس روستایی از اتصال به اینترنت، اهمیت این مساله را بیش از پیش آشکار کرد.
در این راستا آذری جهرمی امروز در توییتر نوشت: امروز با همکاری وزارت آموزش و پرورش، کار اتصال پرسرعت و رایگان همه ی مدارس کشور به شبکه ی ملی اطلاعات به انتها رسید تا ⁧‫دسترسی همگانی‬⁩ به آموزش مجازی محقق شود. قول داده بودیم تا اسفند ۹۸ به اتمام برسد که به سبب موانعی در تامین تجهیزات با چندماه تاخیر این کار مهم به سرانجام رسید.
او همین طور در اینستاگرام درمورد تصمیمات نهایی شده برای آموزش مجازی در سال تحصیلی جدید اظهار داشت: احیانا شنبه و یکشنبه هفته آتی، در یک برنامه لایو اینستاگرامی، بسته های وزارت ارتباطات برای بسط عدالت آموزش در فضای مجازی را به مردم معرفی و گزارش خواهیم کرد. البته اگر تلویزیون هم فرصتی اختصاص دهد، از آن طریق نیز گزارش را به مردم خواهیم رساند. امیدواریم این بسته ها نگرانی والدین و معلمان را درباب هزینه تحمیلی اینترنت مرتفع سازد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همین طور اشاره کرد: اگر با مشکل عدم پوشش دهی تلفن همراه در منطقه خود گلایه دارید، یا از کم بودن سرعت اینترنت و کم فروشی بسته ها از اپراتورها شکایتی دارید، کافی است با شماره گیری ۱۹۵ از سراسر کشور، شکایت خودرا ثبت و نتیجه را پیگیری کنید.1399/06/14
11:32:49
5.0 / 5
1615
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات