در نشست مشترك وزرای نیرو و ارتباطات مطرح شد؛

می توان با كار مشترك زمینه حل مسائل بین وزارتخانه ها را فراهم نمود

می توان با كار مشترك زمینه حل مسائل بین وزارتخانه ها را فراهم نمود به گزارش آنی تل وزیر نیرو با تاكید بر كار مشترك میان وزارتخانه در حل و فصل مسائل اظهار داشت: دولت توابع هدف مشترك است.


به گزارش آنی تل به نقل از وزارت نیرو، رضا اردکانیان، در دیدار با محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات که بمنظور بررسی و نحوه استفاده از تأسیسات شبکه توزیع برق در جهت توسعه شبکه فیبر نوری و ارتقای همکاریهای مشترک میان وزارتخانه های نیرو و ارتباطات و فناوری اطلاعات انجام گرفت، اضافه کرد: لازم است که میان دو وزارتخانه کارگروه مشترک داشته باشیم تا بستری باشد که در ماه های باقی مانده از فعالیت دولت با کمترین صرف وقت مسائل را پیگیری نماییم. وی ادامه داد: گاهی لازم است چیزی روی کاغذ بیاید و امضا شود، اما دولت یعنی این که دستگاه ها بتوانند مسئله مشترک تعریف و حل کنند. دولت به معنای این است که بتوانیم زمینه کار مشترک، حل مسائل مشترک را فراهم کنیم؛ یعنی باید یک مدل عملیاتی نشان دهیم که این اتفاق در بسیاری از دستگاه های دیگر هم بیفتد.

تقدیر وزیر ارتباطات از وزارت نیرو برای همکاری با اپراتورها محمدجواد آذری جهرمی اظهار داشت: ما بمنظور توسعه خدمات در وزارت ارتباطات، نیازمند مشارکت بیشتر وزارت نیرو هستیم. وی ضمن استقبال از ایده تشکیل کارگروه مشترک اضافه کرد: باید به فرمولی برسیم که ابزاری برای مدیریت امور مشترک داشته باشیم.


منبع:

1399/07/16
14:30:06
5.0 / 5
1181
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1402)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات