طبق گزارشهای جدید ؛

هواوی قطعات خودرو می سازد

هواوی قطعات خودرو می سازد به گزارش آنی تل طبق گزارشی جدید هواوی سرمایه گذاری در حوزه توسعه، تولید، فروش و سرویسهای قطعات خودرو و سیستم های هوشمند دیگر را گسترش داده است.به گزارش آنی تل به نقل از گیزموچاینا، شرکت هواوی تکنولوژیز برندی شناخته شده در صنعت محصولات الکترونیکی مصرفی است و علاوه بر آن تجهیزات مخابراتی هم می سازد. اما حالا به نظر می آید هواوی بزودی وارد بازار خودروسازی هم می شود.
اخیرا هواوی نسبت به صنعت خودروسازی علاقه نشان داده بود اما هیچ وقت از فناوری ۵G برای خودرو یا فناوری خاصی مخصوص وسایل نقلیه پشتیبانی نکرده بود.
اما به نظر می آید هم اکنون هواوی به دنبال گسترش فعالیتهای خود در حوزه توسعه، تولید، فروش و سرویسهای قطعات اتومبیل و دیگر سیستم های هوشمند خودرو است.
طبق گزارش وب سایتNetEase، سرمایه گذاری هواوی در صنعت خودروسازی در حال افزایش می باشد. به عبارت دیگر به نظر می آید هواوی از فناوری ها و تخصص خود در حوزه ارتباطات در خودرو ها استفاده می نماید.
این شرکت قبلا با برندهای دیگر در بعضی مدلهای خودرو همکاری کرده است. ازاین رو مدت زمان زیادی طول نمی کشد تا با برند خود وارد صنعت خودروسازی شود.
البته هواوی هدف خود برای ساخت قطعات خودرو را به صورت آشکار اعلام نکرده ازاین رو باید منتظر ماند.

1399/07/27
12:48:49
5.0 / 5
1833
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات