وزیر ارتباطات به كمیسیون اجتماعی مجلس می رود

وزیر ارتباطات به كمیسیون اجتماعی مجلس می رود به گزارش آنی تل سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس ضمن تشریح دستور جلسه کمیسیون اجتماعی از حضور محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه فردا (دوشنبه) اطلاع داد.


علی بابایی کارنامی در گفتگو با ایسنا در مورد جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار نمود: در جلسه امروز مقاوله نامه بازرسی کار (نوعی از معاهدات بین المللی است که معمولا برای اسنادی که جنبه رسمی و چند جانبه دارند به کار می رود، همینطور معاهدات چند جانبه که توسط ارکان سازمان های بین المللی مانند کنفرانس سازمان بین المللی کار و مجمع سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی به تصویب می رسد مقاوله نامه می گویند.) که اعاده شده از شورای نگهبان بود را بررسی کردیم. این مقاوله نامه ابهاماتی داشت که با بازگشت به کمیسیون اجتماعی رفع شد.
نماینده مردم ساری در مجلس در ادامه از بررسی طرح نقل و انتقال سوابق بیمه یا بازنشستگی بین صندوق های بازنشستگی اطلاع داد و اظهار داشت: این طرح سابقاً بررسی شده بود. امیدواریم این طرح هر چه زودتر به نوبت صحن برسد و به قانون تبدیل گردد.
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس از حضور محمدجواد آذری جهرمی در جلسه فردا اطلاع داد و اظهار داشت: حضور ایشان در جهت پاسخ به سوالات کمال حسین پور، نماینده پیرانشهر و سردشت، سید جلیل میرمحمدی میبدی، نماینده ت فت و میبد، امانقلیچ شادمهر نماینده گنبد کاووس، زهره الهیان نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس خواهد بود.
منبع:

1400/02/27
09:49:26
5.0 / 5
324
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1400)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات