نماینده تبلیغات اسپانسر اینستاگرام در ایران

نماینده تبلیغات اسپانسر اینستاگرام در ایران آنی تل: رفته رفته به تعداد شركت هایی كه از شبكه های اجتماعی برای تبلیغات خود بهره می برند، اضافه می گردد.به گزارش آنی تل به نقل از مهر، امروزه بازاریابی شبكه های اجتماعی از مهمترین روش های تبلیغات آنلاین محسوب می شود. در این میان، اینستاگرام كه دارای جایگاه ویژه ای در بین شبكه های اجتماعی پرطرفدار است، مدتی پیش «سرویس تبلیغات اسپانسر اینستاگرام» را به عنوان سرویس جدید خود به دنیای دیجیتال ماركتینگ معرفی كرده است.
در این روش، پست تبلیغات اینستاگرام شما بدون نیاز به انتشار در پیج های مختلف، به طور مستقیم از سوی اینستاگرام منتشر خواهد شد. امكانات جذابی همچون تفكیك كاربران بر اساس جنسیت و رده سنی، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل تلفن همراه در این سرویس فراهم شده است.
آژانس تبلیغاتی «ای ادز» به عنوان نماینده اسپانسر اینستاگرام، این امكان را برای كاربران فراهم كرده تا كشور ایران و استان های مورد نظر خود را انتخاب كنند.
همچنین این امكان وجود دارد تا با هدفمند كردن تبلیغات بر اساس علاقه مندی، پست های منتشر شده را به كاربرانی كه پیش بینی می شود تمایل به دیدن پست های شما دارند، نمایش داد.

در سرویس تبلیغات اسپانسر اینستاگرام، تبلیغ شما به دو روش به كاربران نمایش داده می شود:
۱- نمایش پست تبلیغاتی (عكس یا ویدیو) در میان پست هایی كه كاربر در صفحه شخصی اینستاگرام خود مشاهده می كند.
۲- نمایش استوری تبلیغاتی در میان استوری هایی كه كاربران در اینستاگرام خود بررسی می كنند.
با توجه به اینكه اینستاگرام به كاربران خود اجازه قراردادن هیچ گونه لینكی را در صفحه شخصی شان نمی دهد، قابلیت جالب دیگر تبلیغات اسپانسر اینستاگرام این است كه امكان قرار دادن لینك صفحه فرود دلخواه شما (لینك وب سایت، لینك نصب اپلیكیشن و...) به صورت یك دكمه نواری در پایین پست و یا استوری تبلیغاتی شما وجود دارد.
برای استفاده از این سرویس به نشانی www.eads.ir/socialadvertising مراجعه فرمایید.
 

1396/07/02
14:31:13
5.0 / 5
5639
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات