از سوی ستاد اتصال پذیری و ارتباطات؛

فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی

فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی آنی تل: فراخوان پشتیبانی از طرح های پژوهشی و دوره پسادکتری با حمایت ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری اعلام گردید.


به گزارش آنی تل به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری این فراخوان با حمایت ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و بنیاد ملی علم ایران اعلام گردید.
هدف از این فراخوان بهره مندی از ظرفیت اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و تقویت و تشویق جامعه دانشگاهی در پشتیبانی از «طرح های پژوهشی اعضای هیأت علمی» و «دوره های پسادکتری» در امتداد نیازهای کشور در صنعت ارتباطات و متناسب با اولویت های ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات و نیز شرکت همراه اول در سطح ملی و بین المللی می باشد.
متقاضیان طرح های پژوهشی باید از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها و مؤسسات پژوهشی مورد تأیید «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» و «وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی» باشند. متخصصان غیر هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می توانند به عنوان همکار در طرح ها حضور داشته باشند.

سقف حمایتی از طرح های پسادکتری بصورت حق الزحمه پژوهشگر پسادکتری ۸۰ درصد حقوق استادیار پایه یک، مسئول طرح ۲۰ میلیون تومان و همین طور هزینه اجرای طرح تا سقف ۶۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
سقف حمایتی مشترک از طرح های پژوهشی که شامل یک استاد یا بیش از آن از یک دانشگاه هستند، حداکثر یک میلیارد تومان است. بیش از یک استاد از چند دانشگاه مختلف هستند، حداکثر دو میلیارد تومان است و در نهایت پشتیبانی از طرح هایی که تا TRL ۳ هستند حداکثر دو میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.پشتیبانی از دوره های پسادکتری با موضوعات زیر خواهد بود:
سرویس های نوین شبکه
سامانه ها و تجهیزات شبکه
شبکه دسترسی رادیویی
حمایت از طرح های پژوهشی در محورهای زیر صورت خواهد گرفت:
- Cell- Free Massive MIMO
- Reconfigurable Intelligent Surfaces (RIS)
- High Altitude Platform Systems (HAPS)
- Massive MIMO (mMIMO)
- Beamforming
- FSO ۱۰۰ Gbps/ Long Range
- MMWave Cellular Network
- TeraHertz Communications
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر تا ۱۵ اسفند ماه فرصت دارند با شماره های ۰۲۱۸۲۱۶۱۱۵۷ و ۰۹۱۲۶۰۲۷۸۸۹ تماس گیرند و یا با نشانی ایمیل cct@isti.ir سؤالات خودرا مطرح و با مراجعه به سایت insf.org، نسبت به ثبت تقاضای طرح های پیشنهادی خود اقدام نمایند.


منبع:

1402/11/20
15:36:50
5.0 / 5
279
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات