گوشی پیكسل به روز رسانی شد

گوشی پیكسل به روز رسانی شد به گزارش آنی تل گوگل تا به حال برای گوشی پیكسل خود به روزرسانی های متنوعی عرضه نموده اما هیچ یك از این به روزرسانی ها به اندازه مجموعه اخیر ضروری و حیاتی نبوده است.به گزارش آنی تل به نقل از انگجت، برخی كاربران گوشی های پیكسل ۲ گوگل در هفته های گذشته از نمایش برخی خط های مزاحم در نمایشگر و تولید نویز در زمان پخش صدا از بلندگوهای آن اطلاع داده بودند.
تكرار این مشكل سبب اعتراض كاربران در شبكه های اجتماعی شد و سرانجام گوگل را به واكنش وادار كرد. البته مشكل مذكور محدود به تولیدات گوگل نبوده و كاربران آیفون ایكس هم از وجود مشكلاتی مشابه و حتی آخر سریع شارژ گوشی اطلاع داده بودند.
گوگل می گوید برای حل مشكلات مذكور و كاهش اعتراض های كاربران به زودی وصله نرم افزاری به روزرسان عرضه می كند تا پخش صداهای عجیب و مزاحم متوقف شود و تصاویر نمایشگر به طور واضح قابل مشاهده باشد.
اورین هنكاك از مدیران ارشد گوگل می گوید وصله مذكور ظرف چند هفته آینده عرضه می شود، ولی زمان دقیق تری را مشخص نكرده است.
یكی دیگر از مشكلاتی كه با عرضه این وصله نرم افزاری برطرف می گردد عدم واكنش حاشیه ها و كناره های نمایشگر لمسی در زمان برخورد انگشت است كه باعث می گردد دسترسی به برخی برنامه ها و اجرای آنها با مشكلاتی مواجه شود.
 

1396/08/30
14:58:08
5.0 / 5
6259
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات