سه انتظار ما از نمایشگاه CES 2018 بزرگ ترین تك شوی سال

سه انتظار ما از نمایشگاه CES 2018 بزرگ ترین تك شوی سال آنی تل: هر سال در ژانویه كمپانی های بزرگ و كوچك در حوزه فناوری، خودرو، بهداشت و سلامت و لوازم خانگی؛ بزرگ ترین شوی فنی سال را در لاس وگاس برگزار می كنند و امسال در 2018 هم از روز سه شنبه 19 دی تا جمعه 22 دی1396 جدیدترین محصولات خویش را به رخ رقبا می كشند.
به گزارش آنی تل به نقل از خبر آنلاین، به تازگی با عرضه پهپادی كه قادر به حمل انسان است، یا سیستم های نوین خودرو مبتنی بر هوش مصنوعی و یخچال فریزرهایی كه نصف شب درب خویش را به روی شما باز می كنند؛ همگی حكایت از بهترشدن زندگی ما دارند.
سی ای اس 2018 رسما از نهم تا 12 ژانویه است و بزرگانی همچون ال جی، سامسونگ، انویدیا، سونی و... حضور دارند اما روزهای هفتم و هشتم در كنفرانس های خبریِ جداگانه، شاهد رونمایی از جدیدترین محصولات قوم آی تی خواهیم بود. (نبود اپل و گوگل به صورت سنتی در این شوی فنی، ما را وادار به رفتن به رخدادهایی مانند WWDC و I/O می كند. )
اما 3 انتظاری كه ما امسال از تك شوی لاس وگاس داریم به شرح زیر است:

خودروهای هوشمند و اینترنت اشیاء
دستیار مجازی الكسای آمازون چشمهای مخاطبین 2017 را ربود و ما شاهد بودیم كه دستورات صوتی روی محصولات فورد، جنرال موتورز و Dish سبب شد تا لوازم خانگی و مصرفی هوشمندتری داشته باشیم. تم هوشمند بودن محصولات امسال هم مانند سال های قبل بر شوی لاس وگاس غلبه دارد و «جیم هَكِت» مدیر اجرایی فورد دستاوردهای خویش را در سخنرانی افتتاحیه بیان خواهد نمود.
امسال شاهد رانندگی خودكار، توسعه سیستم های ایمنی خودرو و هم توسعه خودروهای الكتریكی در تِك شو خواهیم بود. چراغ های متصل به اینترنت، قفل خانه ها و پاركینگ خانه ها، محصولات آشپزخانه؛ همگی متصل به هم شده و اینترنت اشیاء پیشرفته تری را شاهد خواهیم بود.


فناوری های جدید در بخش تلویزیون
تِك شوی لاس وگاس بدون تلویزیون بی مفهوم شده است و ال جی، سامسونگ، سونی و... امسال هم بهترین ها و جدیدترین های خویش را رونمایی خواهند كرد. فناوری اچ دی آر/ HDR توسعه بیشتری در تلویزیون پیدا كرده است كه منجر به كنتراست و رنگ بهتر شده است. بخش توسعه نرم افزاری روی تلویزیون های هوشمند هم قابل توجه است تا پا به پای سخت افزار، كاربران را ترغیب به خرید كند. آمازون و روكو هم محصولات خویش را به رخ بزرگان خواهند كشید.

واقعیت افزوده و واقعیت مجازی
بعد از دستیار صوتی آمازون، بیشترین توجه به واقعیت افزوده و مجازی جلب شد و امسال هم اینتل كنفرانس خبری جالبی در این زمینه برگزار می نماید. سامسونگ هم می خواهد از نخستین ترن هوایی مهیج خود روی واقعیت مجازی رونمایی كند.
كیت های بیشتری در این زمینه رونمایی می گردد و ابزارها و اپلیكیشن های جدید، دنیای واقعیت مجازی و افزوده را وسعت خواهد بخشید.


56561396/10/14
20:05:30
5.0 / 5
5609
تگهای خبر: اپل , اینترنت , فناوری , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات