رشد حیرت انگیز اسپیكرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸

رشد حیرت انگیز اسپیكرهای هوشمند در سال ۲۰۱۸ آنی تل: اسپیكرهای هوشمند سریعتر از ابزارهای واقعیت مجازی و افزوده به رشد خود ادامه داده و در سال 2018 سهم بیشتری از بازار ابزارهای هوشمند و دیجیتال را از آنِ خود خواهند كرد.
به گزارش آنی تل به نقل از خبر آنلاین، تحلیلگران موسسه Canalys می گویند انتظار دارند در سال 2018 بیش از 56. 3 میلیون اسپیكر هوشمند راهی بازار شود كه می توان رشد سریع آن را بالاتر از ابزارهای واقعیت مجازی، افزوده و همینطور ابزارهای پوشیدنی دانست.
از این رقم بیش از 38. 4 میلیون دستگاه در بازار آمریكا توزیع خواهد شد و آمازون و گوگل سردمدار این بازار هستند كه با محصولات سری اكو / Echo و هوم / Home نبض بازار را در اختیار خواهند داشت.
«وینسنت تیلكه» تحلیلگر ارشد در موسسه كانالیس می گوید پذیرش اسپیكر هوشمند توسط مشتریان مثبت ارزیابی شده و این روند همچنان ادامه خواهد یافت. از جانب دیگر سازندگان با آپدیت محصولات خود، پذیرش توسط بازار را دوچندان كرده و الكسا یا محصولات متنوع، گوگل با همكاری Nest و اپل هم با هوم كیت بازار 2018 را جلو می برند.
سازندگان از جانب دیگر به توسعه سرویس و خدمات، اشتراك پذیری و تبلیغات روی اسپیكرهای هوشمند بر مبنای كاربران موجود فكر می كنند تا بتوانند با تغییر اكوسیستم بازار پیش روند.
لوسیو چن، دیگر تحلیلگر كانالیس می گوید فناوری در حال گذر است و افزایش سرمایه گذاری از جانب بازیگران متعدد، منجر به توسعه این بخش از ابزارهای دیجیتال می گردد.


5656


1396/10/16
18:26:33
5.0 / 5
5463
تگهای خبر: گوگل , هوشمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات