بسته های تركیبی جدید سیم كارت های شاتل موبایل معرفی گردید

بسته های تركیبی جدید سیم كارت های شاتل موبایل معرفی گردید آنی تل: شاتل موبایل از عرضه بسته های تركیبی جدید خود شامل سیم كارت، دقایق مكالمه و پیامك، ترافیك اینترنت همراه و اشتراك نماوا به مشتركین جدید این اپراتور تلفن همراه به مناسب فرارسیدن نوروز اطلاع داد.به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، مشتركین جدیدی كه در بازه زمانی ۱۵ تا ۲۹ اسفند اولین تماس را از سیم كارت خود برقرار كنند؛ برپایه بسته آغازین انتخابی، علاوه بر سیم كارت، تا سه ماه مكالمه و پیامك نامحدود، تا ۵۳ گیگابایت حجم اینترنت همراه، اشتراك یك ماهه سرویس تماشای فیلم و سریال نماوا و بسته كتاب صوتی دریافت می كنند.
براساس این گزارش، بسته آغازین شماره چهار شاتل موبایل شامل سیم كارت، ۵۱ گیگابایت اینترنت همراه برای ماه اول و یك گیگابایت اینترنت در ماه دوم و یك گیگابایت اینترنت در ماه سوم، سه ماه مكالمه و پیامك شاتل موبایلی نامحدود و ۳۰۰ دقیقه مكالمه خارج شبكه و ۳۳۰۰ پیامك برای سه ماه به همراه یك ماه اشتراك مجانی نماوا و بسته كتاب صوتی به قیمت ۴۰ هزار تومان عرضه می گردد. این بسته به مشتركین فعلی خدمات ADSL شاتل برای ماه اول با ۱۰۱ گیگ اینترنت و ۳ گیگابایت اینترنت ثابت ۷ روزه عرضه می گردد.
سیم كارت و بسته آغازین شماره دو شاتل موبایل با ۱۲ گیگابایت اینترنت یك ماهه، ۳۰ روز مكالمه و پیامك شاتل موبایلی نامحدود، ۱۰۰ دقیقه مكالمه و ۲۱۰۰ پیامك یك ماهه با هزینه ۲۵ هزار تومان عرضه می گردد. این بسته برای مشتركین فعلی ADSL شاتل با ۵۲ گیگابایت اینترنت همراه یك ماهه و ۲ گیگابایت اینترنت ثابت ۷ روزه عرضه می گردد.
سیم كارت و بسته آغازین شماره یك شاتل موبایل هم تا ۲۹ اسفندماه به همراه ۵.۵ گیگابایت اینترنت یك ماهه، ۳۰ روز مكالمه و پیامك شاتل موبایلی نامحدود و ۱۰۰ دقیقه مكالمه و ۱۱۰۰ پیامك یك ماهه به همراه اشتراك نماوا و بسته كتاب صوتی به قیمت ۱۸ هزارتومان عرضه می گردد. این بسته برای مشتركین فعلی خدمات ADSL شاتل با ۱۱ گیگابایت اینترنت همراه یك ماهه و ۱ گیگابایت حجم اینترنت ثابت ۷ روزه فعال سازی می گردد.
بر اساس این گزارش، مشتركین فعلی سیم كارت های شاتل موبایل هم كه تا پیش از ۶ اسفند به این شبكه پیوسته اند، ۲۰ گیگابایت اینترنت همراه ۷ روزه به عنوان هدیه نوروزی دریافت می كنند. این دسته از مشتركین در صورت برقراری حداقل ۱۵ دقیقه مكالمه در بازه زمانی ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین، علاوه بر هدیه فوق در تاریخ ۲۰ فروردین ۹۷ تا ۵۰ گیگابایت اینترنت هدیه دریافت می كنند.
متقاضیان برای كسب اطلاعات بیشتر درباره بسته های جدید سیم كارت های شاتل موبایل، انتخاب شماره و خرید سیم كارت می توانند به وب سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir رجوع و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

1396/12/17
20:24:39
5.0 / 5
5102
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات