ویندوز ۱۰ جلوی حواس پرتی كاربران را می گیرد

ویندوز ۱۰ جلوی حواس پرتی كاربران را می گیرد آنی تل: مایكروسافت با به روزرسانی مجانی ویندوز ۱۰ قابلیتی را در اختیار كاربران قرار داده كه به آنها امكان می دهد كمتر در زمان استفاده از كامپیوتر وقت تلف كنند و بر روی كار خود متمركز شوند.به گزارش آنی تل به نقل از اسین ایج، خیلی از افراد در زمان حضور در محل كار و استفاده از كامپیوتر وقت خویش را با انجام امور جانبی و به خصوص استفاده از برنامه های گپ و شبكه های اجتماعی تلف می كنند.
مایكروسافت برای مقابله با این مشكل، قابلیتی را به ویندوز ۱۰ افزوده كه Focus Assist نام دارد و به افراد كمك می نماید تا به صورت موقت پیام های اخطار مربوط به ایمیل و شبكه های اجتماعی را دریافت نكنند. البته كاربران می توانند قابلیت یادشده را به گونه ای تنظیم كنند كه پیام های خاصی را از افراد نزدیك یا مهم كماكان دریافت كنند.
مایكروسافت می گوید اعمال این به روزرسانی در ویندوز بر اساس یك تحقیق صورت گرفته كه نشان داده است كاركنان محیط های اداری هر سه دقیقه یك بار به دلیل توجه به مسائل جانبی اعم از كنترل ایمیل یا شبكه های اجتماعی تمركزشان را از دست می دهند. نكته مهم این است كه ۲۳ دقیقه طول می كشد تا افراد بتوانند به صورت مجدد تمركز خویش را به دست آورند.
مایكروسافت می خواهد در آینده قابلیت تازه ای به نام تایم لاین را هم به ویندوز ۱۰ بیافزاید كه بازیابی اسناد یا كارهای تمام نشده ۳۰ روز اخیر را تسهیل كند.

1397/02/09
23:14:58
5.0 / 5
5020
تگهای خبر: ایمیل , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات