بچه های ۴ساله انگلیسی در معرض خطرات شبكه های اجتماعی

بچه های ۴ساله انگلیسی در معرض خطرات شبكه های اجتماعی آنی تل: دامین هیندز وزیر آموزش انگلیس می گوید بچه های كم سن و سال چهارساله هم در معرض خطرات و صدمه های ناشی از استفاده از شبكه های اجتماعی هستند.به گزارش آنی تل به نقل از وی تری، وی با انتشار مقاله ای در روزنامه دیلی تلگراف تصریح كرده: شبكه های اجتماعی در بین كودكان و نوجوانان انگلیسی محبوبیت بسیار زیادی دارند و حتی بچه هایی كه به سن قانونی استفاده از این شبكه ها نرسیده اند، از آنها استفاده می نمایند. اما باید توجه داشت كه شبكه های اجتماعی به ابزار اصلی زورگیری آنلاین و تولید تهدید و مزاحمت مبدل شده اند.
بررسی های موسسه Ditch the label در انگلیس نشان داده است از هر ۵ نوجوان انگلیسی، یكی با مشكل زورگیری ها و مزاحمت های آنلاین دست و پنجه نرم می كند و شبكه اجتماعی اینستاگرام به اصلی ترین منبع باج گیری و زورگیری آنلاین در انگلیس تبدیل شده است.
بررسی های این مجموعه همینطور حاكیست تنها ۲۵ درصد از افرادی كه بدین شیوه دچار مشكل شده اند شبكه های اجتماعی را ترك می كنند و باقی آنها یعنی ۷۵ درصد كماكان به استفاده از شبكه های اجتماعی ادامه می دهند و مشكلات این افراد هم پابرجا می ماند.
دولت انگلیس می خواهد آموزش هایی را در این زمینه به كودكان و نوجوانان انگلیسی عرضه نماید تا آنها را از خطرات و چالش های استفاده از شبكه های اجتماعی آگاه كند و همینطور با عرضه خدمات مشاوره از معلمان بخواهد تا به كودكان چهار سال به بالا آموزش های لازم را عرضه كنند.
به گفته وزیر آموزش انگلیس اطلاعات و آگاهی های والدین در این زمینه باید افزایش یابد و شركت های موسس شبكه های اجتماعی هم باید به مسئولیت های خود در زمینه حفاظت از كودكان و نوجوانان عمل كنند.

1397/04/26
14:01:40
5.0 / 5
4657
تگهای خبر: آنلاین , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات