تجهیز مدارس ابتدایی ژاپن به ربات های انگلیسی زبان

تجهیز مدارس ابتدایی ژاپن به ربات های انگلیسی زبان آنی تل: وزارت آموزش ژاپن می خواهد سال آینده 500 ربات انگلیسی زبان راهی مدارس این كشور كند.
به گزارش آنی تل به نقل از خبر آنلاین، «ان اچ ك» اطلاع داد باهدف توسعه مهارت های شفاهی زبان انگلیسی در مدارس ژاپن، ربات های مخصوص بعنوان معلمان زبان تعریف شده و استفاده خواهد شد.
طبق برنامه مقرر است تا آوریل سال آینده میلادی 500 ربات به صورت آزمایشی نصب شود و هم زمان اپلیكیشن مهارت آموزی در زبان انگلیسی هم روی این ربات ها تقویت و آپدیت شود. این ربات ها مكالمه آنلاین انجام می دهند.
گفتنی است وزارت آموزش مكلف است تا مهارت های زبان انگلیسی را در مدارس ابتدایی این كشور توسعه دهد تا زبان انگلیسی به صورت native در همه مدارس توسعه یابد.
استفاده از ربات ارزان قیمت بوده و هزینه های استخدام معلم زبان را هم ندارد.
«ان اچ ك» گزارش داد زبان انگلیسی در بخش گفتاری و نوشتاری در این كشور در وضعیت مطلوبی قرار ندارد و بنابراین طبق برنامه دوساله باید این روند تغییر پیدا كند كه نصب این ربات ها بخشی از آن است.
اولین ربات آموزش دهنده زبان در سال 2009 به نام Saya در ژاپن رونمایی گردید و برای بچه های كلاس پنجم و ششم در توكیو استفاده شد.
«سافت بنك» در سنگاپور و لندن ربات های انگلیسی زبان را توسعه داده و در نروژ هم سال هاست كمپانی No Isolation ربات AV1 را برای كمك به بچه های بیمار برای عدم قطع ارتباط با همكلاسی ها و دوستان طراحی و عرضه نموده است.

5656


1397/06/01
13:15:20
5.0 / 5
5171
تگهای خبر: آنلاین , وزارت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات