دادگاه اینترنتی در چین، عكس

دادگاه اینترنتی در چین، عكس آنی تل: تعجب نكنید؛ این خبر واقعیت دارد: چین یك دادگاه اینترنتی دارد و دومین دادگاه را در پكن افتتاح نمود تا به دعوای كاربران در فضای مجازی بپردازد.
به گزارش آنی تل به نقل از خبر آنلاین، با داشتن بیش از 800 میلیون كاربر آنلاین، چینی ها دست به خلاقیت زده و دادگاهی را به صورت اینترنتی راه اندازی كرده اند.
دو دادگاه اختصاصی اینترنتی برای حل وفصل دعوا میان شهروندان تعریف شده كه یكی از آن ها به نام دادگاه اینترنتی پكن روز شنبه راه اندازی شد.
این دادگاه به پرونده هایی در حوزه نقل وانتقال مالی، اطلاعات شخصی و مالكیت معنوی آنلاین می پردازد و اختلافاتی مانند خریدوفروش آنلاین، قراردادهای سرویس و خدمات آنلاین، وام، حق ثبت و تكثیر در فضای مجازی را در برمی گیرد.
در 8 ماهه گذشته چین با 37631 پرونده در رابطه با فضای مجازی روبرو شده كه در مقایسه با قبل 24.4 درصد رشد را نشان داده است.
دادگاه اینترنتی پكن 24 ساعته باز است و 38 قاضی و داور ماهر باتجربه 10 ساله در حوزه فضای مجازی آن را مدیریت می كنند.
این دادگاه در پارك فناوری Zhongguancun Fengtai واقع شده است و جزئیات دادگاه به صورت آنلاین قابل مشاهده می باشد. جزئیات پرونده هم به صورت فایل های پی دی اف و... قابل ملاحظه و بررسی برای طرفین دعوا است. مقرر است دادگاه سوم اینترنتی در هوانگ ژو در جنوب كشور افتتاح شود.5656


1397/06/20
13:29:24
5.0 / 5
5287
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات