دستور ویژه ترامپ درباره بازرسی از شبكه های اجتماعی

دستور ویژه ترامپ درباره بازرسی از شبكه های اجتماعی آنی تل: ترامپ بزودی دستور ویژه برای بازرسی از شبكه های اجتماعی را امضاء خواهد نمود.
به گزارش آنی تل به نقل از خبر آنلاین، بلومبرگ در گزارشی از امضای قریب الوقوع یك دستور ویژه اطلاع داد كه مقرر است سازمان های حقوقی و فدرال ضد تراست وارد عمل شده و تحقیقات رسمی خویش را از شبكه های اجتماعی بزرگی مانند فیسبوك، توئیتر، گوگل و... آغاز كنند.
رئیس جمهور آمریكا با ورود به صنعت آی تی، كمپانی های بزرگ را موردحمله خود قرار داده و بعنوان نمونه آمازون را متهم به پرداخت كم به اداره پست آمریكا در قبال ارسال محموله های خود كرده است.
ترامپ همینطور با یك رشته توئیت به اپل اخطار داد كه باید سخت افزارهای خویش را به جای چین و... داخل آمریكا تولید كرده و كارخانه های خویش را به این كشور بازگرداند.
همچنین توئیتر و سایر شبكه های اجتماعی را متهم كرده است كه پست های محافظه كارانه را پاك كرده و اجازه نمی دهند دیگران حرف خویش را بزنند.
حمله ترامپ به گوگل هم در ماه گذشته قابل توجه بود. ترامپ اعلام نمود اخبارش در جستجوی گوگل نمی آید و مدیران گوگل به عمد نتایج اخبار را دست كاری می كنند.
در نامه مذكور دستور داده شده است كه ضمن بازرسی از شبكه های اجتماعی، این مورد تحقیق شود كه آیا آن ها قوانین ضد تراست آمریكا را نقض كرده اند یا خیر؟
قرار است 25 سپتامبر یعنی دو روز دیگر دادستان عمومی با ترامپ ملاقاتی داشته باشد و امكان دارد دستور ویژه بعدازاین جلسه رسماً اعلام گردد.


5656


1397/07/03
14:06:02
5.0 / 5
4653
تگهای خبر: آنلاین , اپل , توئیتر , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات