تعرفه مكالمات درون و برون شبكه همراه اول یكسان می گردد

تعرفه مكالمات درون و برون شبكه همراه اول یكسان می گردد آنی تل تعرفه مكالمات درون و برون شبكه همراه اول یكسان می گردد


به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سیار ایران، از ابتدای مهر ماه سال جاری تعرفه پایه(آزاد) سرویس مكالمه درون و برون شبكه همراه اول یكسان می گردد.
بر اساس این گزارش، از یكم مهر ماه هر دقیقه مكالمه درون و برون شبكه بصورت تك نرخی برای سیم كارت های دائمی ۵۹۹ ریال و برای سیم كارت های اعتباری ۸۹۹ ریال محاسبه می گردد.
در این اطلاعیه آمده است كه این روش جدید قیمت گذاری باعث سهولت و شفافیت بیشتر در محاسبه هزینه مكالمات مشتركین خواهد شد. از مزایای دیگر این طرح كاهش تعرفه تماس های برون شبكه برای مشتركین دائمی و اعتباری همراه اول است.
همزمان با اجرای این طرح كه در چارچوب مصوبات رگولاتوری و منطبق با روش های روز قیمت گذاری در دنیا است جهت بالا بردن قدرت انتخاب و امكان مدیریت بیشتر هزینه مشتركین، بسته های مقرون به صرفه و متنوع مكالمه درون شبكه برای مشتركین دائمی و اعتباری همراه اول عرضه شده است. مشتركین دائمی و اعتباری می توانند با شماره گیری #۳۳۷*۱۰* بسته های مكالمه ماهانه را مشاهده و خریداری كنند.
گفتنی است پیش تر در سال ۹۳، طرح یكسان سازی تعرفه مكالمه برای مشتركین دائمی و اعتباری همراه اول صورت گرفت كه به باعث آن، هزینه های جابجایی در شبكه همراه، تعرفه های زمان اوج ترافیك و زمان غیر اوج ترافیك و هزینه های بین شهری و بین استانی حذف و تعرفه مكالمات درون شبكه برای مشتركین دائمی و اعتباری یكسان شد. اما به باعث طرح جدید، تعرفه تمامی تماس های درون و برون شبكه همراه اول هم یكسان می گردد.
همراه اولی ها می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir رجوع كنند. 2121

1397/07/04
22:25:38
5.0 / 5
4503
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات