تعرفه ها و خدمات ایرانسل در اربعین ۹۷ اعلام گردید

تعرفه ها و خدمات ایرانسل در اربعین ۹۷ اعلام گردید آنی تل: ایرانسل در سال ۹۷ هم علاوه بر ۱۰ مگابایت اینترنت روزانه بسته های ویژه و مقرون به صرفه برای زائران اربعین حسینی (ع) درنظر گرفت.به گزارش آنی تل به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی ایرانسل، از ۲۸ مهر تا ۱۱ آبان ماه علاوه بر۱۰ مگابایت اینترنت روزانه ای كه به مجانی برای مشتركان ایرانسل قابل فعال سازی است، چهار بسته اینترنت هفتگی از ۱۵۰ مگابایت تا ۱ گیگابایت در نظر گرفته شده تا زائران اربعین حسینی (ع) بتوانند به انتخاب خود از آن ها استفاده كنند.
مشتركان ایرانسل می توانند با شماره گیری كد دستوری #۸*۱۱۱۱* بسته های مجانی ۱۰ مگابایتی روزانه را برای خود فعال كنند.
همچنین مشتركان ایرانسل می توانند با شماره گیری كددستوری #۲*۳*۱۱۱۱* برای فعال سازی هر یك از بسته های مد نظر خود اقدام نمایند. هزینه مصرف آزاد اینترنت رومینگ در كشور عراق هم ۴۹۹ تومان به ازای هر مگابایت در نظر گرفته شده است.
تمامی بسته های عرضه شده اعم از بسته ۱۰ مگابایتی مجانی روزانه و ۴ بسته هفتگی با استفاده از نرم افزار كاربردی «ایرانسل من» هم در دسترس قرار گرفته اند.

مشتركان رومینگ خویش را در ایران فعال كنند
ایرانسلی هایی كه قصد استفاده از بسته های دیتای رومینگ را دارند باید قبل از خروج از ایران با استفاده از یكی از روش های دستی، با استفاده از نرم افزار كاربردی «ایرانسل من» یا با شماره گیری كددستوری #۱*۱۱۱۱* مبادرت به فعال كردن رومینگ بین الملل خود كرده و در طول اقامت خود در كشور عراق، از شبكه رومینگ یكی از اپراتورهای عراقی استفاده كنند.
مشتركان ایرانسل در نظر داشته باشند كه بسته های اینترنت فعال در داخل ایران، خارج از ایران فعال نیستند و زائران جهت استفاده از اینترنت رومینگ بین المللی در كشور عراق، نیاز به تهیه یكی از بسته های عرضه شده را دارند.
همچنین، مشتركان ایرانسل لازم است ضمن همراه داشتن گوشی هوشمند، ابتدا دیتا (Data) و سپس رومینگ دیتا (Data Roaming) را در تنظیمات گوشی خود فعال كنند. همینطور، با عنایت به اینكه اپراتورهای فعال در كشور عراق از فناوری شبكه نسل دوم و سوم تلفن همراه پشتیبانی می كنند، لازم است تنظیمات گوشی كاربران بر روی (WCDMA / GSM Auto) تنظیم شده باشد.
مشتركان ایرانسل می توانند با تهیه كارت شارژ در ایران و شارژ سیم كارت پیش از خروج از كشور و یا با همراه داشتن كارت شارژ برای شارژ سیم كارت در عراق با شماره گیری كددستوری #PIN)*۱۴۱*PIN همان عدد ۱۶ رقمی درج شده روی كارت شارژ است) از داشتن اعتبار در حساب ایرانسلی خود مطمئن شوند. همینطور شارژ سیم كارت با استفاده از كارت بانكی با شماره گیری #۷*، با استفاده از سایر كدهای دستوری و همراه داشتن رمز دوم كارت بانكی هم امكان پذیر است.
روشن كردن گوشی و فعال سازی رومینگ در كشور عراق هم هیچ هزینه ای برای مشتركان ایرانسل ندارد. مشتركان ایرانسل همینطور می توانند برای كسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به وب سایت ایرانسل به نشانی irancell.ir/roaming رجوع كنند.
همینطور ایرانسل هزینه تماس با ایران و داخل عراق را برای مشتركان خود ۲۴۹۹ تومان و تماس های دریافتی را ۸۹۹ تومان در نظر گرفته است، هزینه ارسال پیامك هم ۴۹۹ تومان است، اما دریافت پیامك برای مشتركان مجانی است.
زائران باید در نظر داشته باشند كه برای شماره گیری وقتی از رومینگ بین الملل استفاده می نمایند، لازم است قبل از شماره مشترك مدنظر خود حتماً كد ۰۰۹۸ را شماره گیری كنند. ایرانسل پیشنهاد می دهد تا مشتركان شماره های مد نظر خویش را با پیش شماره ۰۰۹۸ روی گوشی خود ذخیره سازی كنند تا در زمان برقراری تماس سرعت عمل بیشتری داشته باشند.
مشتركان ایرانسل در این سفر همواره در تمامی ساعات شبانه روز می توانند با شماره گیری ۰۰۹۸۹۳۷۷۱۱۰۰۰۰ از كارشناسان ایرانسل راهنمایی بگیرند.

1397/07/29
13:24:55
5.0 / 5
4428
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات