باتری گوشیهای جدید اپل و گوگل بدتر از مدلهای قدیمی است

باتری گوشیهای جدید اپل و گوگل بدتر از مدلهای قدیمی است آنی تل: بررسی هایی كه بر روی كیفیت باتری های گوشیهای جدید تولیدی اپل و گوگل صورت گرفته، نشان داده است كه كیفیت باتری های مدلهای قدیمی تر این گوشیها بهتر از نمونه های تازه است.به گزارش آنی تل به نقل از اندروید اتوریتی، این مسئله به خصوص در مورد مدلهای تازه تر گوشیهای پیكسل ۳ گوگل و آیفون ایكس اس مصداق دارد. در بین لیستی از گوشیهای تازه ای كه باتری های آنها بررسی شده وضعیت گوشی گالكسی نوت ۹ بهتر از بقیه است.
جفری فاولر محققی كه این بررسی را انجام داده می گوید آزمایش های مختلفی را بر روی باتری های گوشیهای هوشمند جدید انجام داده كه هم مدلهای اندرویدی و هم مدلهای آی او اس را در بر می گیرد.
وی از اینكه باتری های گوشیهای قدیمی تر بهتر از باتری های گوشیهای جدید بوده اند، شگفت زده شده است.
به گفته فاولر باتری های هر دو گوشی پیكسل ۲ و پیكسل ۲ ایكس ال بهتر از گوشی پیكسل ۳ بوده اند. اما باتری گوشی پیكسل ۳ ایكس ال از دو گوشی قدیمی وضعیت بهتری داشته است.
در میان مدلهای مختلف گوشی آیفون، باتری گوشی آیفون ایكس بهتر از آیفون ایكس اس كه اخیرا عرضه شده، بود. باتری گوشی آیفون ۸ پلاس هم بهتر از آیفونهای ایكس اس و ایكس اس مكس است. البته باتری گوشی آیفون ایكس آر بهترین عملكرد را در بین كل باتری های گوشیها داشته و حتی اندكی بهتر از گوشی گالكسی نوت ۹ بوده است.

1397/08/13
11:54:47
5.0 / 5
5125
تگهای خبر: آیفون , اپل , اندروید , باتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات