ادعای یك شركت تجاری ؛

استخراج اطلاعات از آیفون و گوشیهای اندرویدی قفل شده ممكن شد

استخراج اطلاعات از آیفون و گوشیهای اندرویدی قفل شده ممكن شد به گزارش آنی تل یك شركت تجاری مدعی است راهی برای استخراج كامل اطلاعات حساس از هر نوع گوشیهای قفل شده و همچون آیفون ابداع كرده است.به گزارش آنی تل به نقل از ورج، شركت DriveSavers مدعی است این روش برای استخراج اطلاعات از انواع گوشیهای هوشمند شامل اندرویدی و آیفون به كار می آید. اما در این میان توانایی آن برای دسترسی به داده های ذخیره شده در آیفون های قفل شده مورد توجه قرار گرفته است. علت این مساله قابلیت ها و تنظیمات امنیتی پیچیده آیفون است كه استخراج اطلاعات آنرا حتی برای نیروهای اطلاعاتی و امنیتی دشوار كرده است.
خدمات مورد اشاره كه بازیابی داده های قفل شده رمز عبور یا Passcode Lockout Data Recovery نام گرفته، جهت استفاده كاربران و افراد عادی و نه نیروهای انتظامی یا دیگر صاحبان مشاغل در رابطه با امنیت سایبری طراحی شده است.
شركت سازنده می گوید این خدمات جهت استفاده كاربرانی طراحی شده كه كلمات عبور خویش را فراموش كرده اند و به دلیل چند بار تلاش نافرجام برای وارد كردن كلمه عبور امكان باز كردن قفل گوشی را از دست داده اند.
كاربرد دیگر این خدمات به ادعای شركت سازنده دسترسی به اطلاعات ذخیره شده بر روی گوشی افرادی است كه فوت كرده اند.
هزینه استفاده از این خدمات بسیار بالاست و برای بازكردن قفل هر گوشی و استخراج تمامی داده های موجود در آن باید ۳۹۰۰ دلار پرداخت گردد. البته این شركت می گوید گوشی یا تبلت دریافتی را به صورت رمزگشایی شده به افراد بازمی گرداند. این خدمات برای گوشیهای مجهز به سیستم عامل ویندوز هم در دسترس می باشد.

1397/09/07
20:07:11
5.0 / 5
4810
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات