با همكاری پلیس؛

آمازون به دستگیری سارقان كمك می نماید

آمازون به دستگیری سارقان كمك می نماید آنی تل: پلیس یك شهر آمریكایی با همكاری آمازون، بسته های پستی خالی اما مجهز به جی پی اس را جلوی در خانه ها قرار می دهد تا بدین سان سارقان مرسوله های پستی را ردیابی و دستگیر كند.به گزارش آنی تل به نقل از انگجت، پلیس «جرسی سیتی» در آمریكا طرح جدیدی برای یافتن سارقان بسته های پستی اجرا می كند. پلیس این شهر چند بسته جعلی آمازون را جلوی در خانه ها قرار می دهد تا سارقان را دستگیر كند.
درهمین راستا پلیس «جرسی سیتی»با شركت آمازون همكاری می كند تا در مناطقی كه بیشترین میزان دزدی گزارش شده، برای سارقان تله بگذارد.
نیروهای پلیس در زنگ خانه های محل عملیات خود دوربینی نصب می كنند. همین طور بسته ها مجهز به جی پی اس هستند تا بدین سان سارقان ردیابی و دستگیر شوند.
در یكی از موارد یك بسته ۳ دقیقه سپس رسیدن به مقصد خود به سرقت رفت. البته فرد مظنون به سرعت توسط پلیس دستگیر شد. با این وجود تمام عملیات های دستگیری سارقان موفقیت آمیز نبوده اند.
به هرحال طرح همكاری آمازون و پلیس به صورت محدود اجرا میگردد. باتوجه به حجم بسته های پستی آمازون، امكان اجرای آن به صورت همزمان وجود ندارد.

1397/09/23
17:25:12
5.0 / 5
4581
تگهای خبر: دوربین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات