۹۹ درصد قبوض مخابرات به صورت غیرحضوری پرداخت میگردد

۹۹ درصد قبوض مخابرات به صورت غیرحضوری پرداخت میگردد آنی تل: مدیرعامل شركت مخابرات ایران اظهار داشت: ۹۹ درصد قبوض مخابرات به صورت غیرحضوری پرداخت میگردد.


به گزارش آنی تل به نقل از شركت مخابرات ایران، سید مجید صدری با اشاره به اهمیت پرداخت های غیرحضوری در كاهش تردد و آلایندگی محیط زیست و همین طور سرعت در پرداخت و تحقق ارتباطی فراگیر، اظهار داشت: الان با استقبال مردم از پرداخت های الكترونیكی، نزدیك ۹۹ درصد از تمام قبض های تلفن ثابت در سراسر كشور به صورت غیرحضوری پرداخت میگردد. وی با اشاره به اهمیت استفاده از كانال های غیرحضوری پرداخت الكترونیكی قبوض در سراسر كشور اشاره كرد: الان میزان پرداخت از سامانه جامع ۲۰۰۰ و دیگر كانال های غیرحضوری در اكثریت مناطق مخابراتی با فرهنگ سازی های صورت گرفته، به حدود ۹۹ درصد بالغ شده است.

مدیرعامل شركت مخابرات ایران آگاه سازی شهروندان در استفاده از ارتباطات الكترونیكی، پرداخت های غیرحضوری و درنهایت تحقق دولت الكترونیك را همچون مهم ترین اولویت های ICT كشور دانست و اضافه كرد: تمام درگاه های پرداخت غیرحضوری شركت مخابرات ایران به صورت شبانه روزی در خدمت تمام مردم در سراسر كشور هستند.

1397/10/06
13:38:28
5.0 / 5
4891
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات