چهاردهمین كنفرانس توسعه منابع انسانی برگزار می گردد

چهاردهمین كنفرانس توسعه منابع انسانی برگزار می گردد به گزارش آنی تل چهاردهمین كنفرانس توسعه منابع انسانی طی روزهای پایانی دی ماه و با حضور مقامات، مدیران ارشد، مدیران منابع انسانی سراسر كشور و متخصصان این حوزه برگزار می گردد.به گزارش آنی تل به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، «چهاردهمین كنفرانس توسعه منابع انسانی»، طی روزهای ۲۵ و ۲۶ دی ماه ۹۷ با مبحث «سرمایه انسانی و تحول دیجیتال (HRM ۴.۰)» با حضور مقامات، مدیران ارشد، مدیران منابع انسانی سراسر كشور و متخصصان این حوزه برگزار می گردد.
بنا به این گزارش، روز اول كنفرانس در مركز همایش های بین المللی صداوسیما و روز دوم آن در ساختمان شماره ۲ سازمان مدیریت صنعتی برگزار می گردد.
«نقش مدیریت منابع انسانی در فرهنگ سازی و پشتیبانی از تولید ملی با كیفیت»، «نقش مدیریت منابع انسانی در نهادینه كردن اخلاق حرفه ای، مسئولیت اجتماعی شركت CSR سازمان ها و نهادها»، «نقش مدیریت منابع انسانی در راهبری باور، امید و اعتماد در سازمان ها» و «راهكارهای ارتقاء برند و حرفه ای گرایی مدیریت منابع انسانی» همچون موضوعات محوری این كنفرانس هستند.

از دیگر موضوعات محوری این كنفرانس می توان به «نقش مدیریت منابع انسانی در مواجهه با موج چهارم توسعه صنعتی»، «نقش مدیریت منابع انسانی در ساختارهای دانش بنیان و استارت آپ ها»، «مدل های منابع انسانی در شرایط دشوار اقتصادی»، «ابتكارات مدیریت منابع انسانی برای افزایش اثربخشی كسب و كارهای كوچك و متوسط در شرایط عدم قطعیت محیطی» و «نقش مدیریت منابع انسانی در افزایش تاب آوری سازمان ها و كسب كارها در شرایط دشوار اقتصادی» اشاره نمود.
سخنرانی های صاحب نظران برجسته داخلی و بین المللی، عرضه مقالات و تجارب برتر داخلی و بین المللی و اعطای دهمین دوره جایزه تعالی منابع انسانی از برنامه های روز اول كنفرانس است.
روز دوم كنفرانس به برگزاری كارگاه های آموزشی تخصصی، میزگردهای تخصصی، نمایشگاه حرفه ای، رویدادهای نوآورانه و كلینیك مدیریت منابع انسانی اختصاص دارد.
گفتنی است این كنفرانس توسط سازمان مدیریت صنعتی با حمایت سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و همكاری انجمن مدیریت منابع انسانی ایران برگزار می گردد.

1397/10/23
13:30:07
5.0 / 5
5240
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان آنی تل در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
anitel.ir - حقوق مادی و معنوی سایت آنی تل محفوظ است (1395-1403)

آنی تل


فناوری اطلاعات و ارتباطات